Staroměstský Širůch viděl těsné vítězství Jiskry

Slovácko Sport 11 / 06 / 2015

Ořechov - Zlechov 3:2 (2:1)
Ve vyrovnaném zápase hosté dvakrát vyrovnávali Kowalíkem, ale po hodině hry domácí dali třetí branku, na kterou už hosté nedokázali odpovědět. Branky vítězů dali Hlůpik 2 a Hlaváč.
Vlčnov - Sušice 6:0 (2:0)
Domácí vítězství v I. B třídě oslavili pěkným výkonem a soupeři nadělili půltucet branek, o které se postarali Fibichr 4, Činčala, Tomala.
Jalubí - Morkovice B 3:1 (0:0)
Do 15. minuty domácí zahodili tři tutovky, pak se do hry dostali i hosté, kteří byli fotbalovější. Domácí bojovnost slavila úspěch po hodině hry, kdy domácí během patnácti minut dali tři góly. Hosté korigovali stav v 85. min. Branky: Doseděl, Dobiáš 2 - Kapounek.
Havřice - Koryčany 7:1 (2:1)
Utkání bylo překvapivě jednoznačnou záležitostí, i když hosté vedli brankou Gejdoše, domácím zápas vyšel a když po hodině hry vedli už tříbrankovým náskokem, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Branky: Rachůnek M. 3, Franc 2, Rachůnek T. 2 - Gejdoš.
St. Město - Kunovice 3:2 (1:1)
Zápas výborné úrovně se hrál na Širůchu a šťastnější konec měl pro domácí, kteří v 90. min. dali vítězný gól. Branky: Juráň, Smělík, M. Trubačík - Náplava, Šebák
V.Otrokovice B - Nedakonice 10:0 (6:0)
 Jednoznačná záležitost domácích, kterým vyšel začátek zápasu a ve 20. min. už to bylo 3:0. Střelecky se uplatnil domácí Silný, autor šesti branek. Další přidali Zelinka 2, Bahounek, Gába.
Buchlovice - Prakšice 0:3 (0:1)