Staroměstští drtí soupeře ve čtyřhře

Staré Město Sport 29 / 08 / 2014

Tenisté Tennis clubu Staré Město sbírají medaile jako na běžícím pásu. Na srpnových turnajích váleli převážně ve čtyřhrách, ve dvouhře se jim stalo konečnou vždy semifinále.
Dorostenec Jakub Jurásek se na turnaji ve Zlíně probojoval mezi nejlepší čtyři, dál jej ale nepustil přerovský Kovalenko. Chuť si spravil ve čtyřhře, kterou společně s týmovým kolegou Jakubem Mišťúrikem vyhrál. Výsledků jako přes kopírák dosáhl Jurásek i na turnaji ve Strážnici, kde se ve čtyřhře radoval společně s brněnským Danišem.
Na domácím turnaji dorostenců byl nepřehlédnutelný Jakub Mišťúrik, který společně s Juráskem skončil třetí ve dvouhře. „S Václavem Kallusem, hráčem naší tenisové akademie, se pak probojoval až do finále ve čtyřhře, ve kterém smolně prohráli s párem Vágner, Skládal (4:6, 7:6 (4), 0:1 (7) - pozn. autora),“ uvedla Iva Svobodová ze staroměstského klubu.
Michal Kozumplík se představil na turnaji mladšího žactva v Uh. Brodě, kde se probojoval do semifinále dvouhry a čtyřhru společně se singlovým přemožitelem Janíkem z Rožnova p/R. vyhrál.