ŽK: 46. Bilík V. - 74. Haveta P., 83. Rosík T., 89. Belant L.
Diváci: 150.
Rozhodčí: David Šimoník - Bohuslav Vávra (laik), Petr Pospíšil (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Ondra P., Nožička J., Němeček R., Ježek P., Huspenina M. (78. Kolář M.), Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Částkov: Andrýsek T. - Žíla M., Vašek J. (93. Veselý J.), Řezníček R., Rosík T., Pindryč R., Jakšík M. (53. Pavlíček A.), Hubáček R., Haveta P., Flekač J., Belant L. Trenér: Jiří Veselý.
Domácí vstoupili do utkání aktivně a již v 5. minutě měli obrovskou šanci po závaru před brankou hostů. Hosté v ofenzivě spoleháli na agilního Pindryče, který se ocitl 2x sám před brankařem Bachanem, ale ani jednou neuspěl. Ve 38. minutě domácí vstřelili branku, když se po rohovém kopu trefil Ježek. Ve druhém poločase hosté domácí zatlačili a snažili se minimálně o vyrovnání. Domácí hrozili z rychlých brejků a standardních situací. V 86. minutě se hosté dočkali když po závaru před bránou skóroval Pindryč. Utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Petr Ježek - Radim Pindryč

Buchlovice - H. Němčí 2:5 (1:1)
Branky: 40. Marek B., 63. Mikula J. - 38., 58., 72. Tureček M., 52., 68. Zimčík T.
ŽK: 44. Srnec D., 65. Malík T. (H. Němčí).
Rozhodčí: Martin Fišera - Zdeněk Tomešek (laik), Roman Macalík (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z. (78. Prášilík P.), Šarata R., Mikula J., Marek B. (54. Jurča A.), Křiva D., Kořínek M., Hlůšek P., Dvořák J. (54. Gavenda J.), Belant L.
Trenér: Josef  Surý.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (60. Tureček P.), Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Srnec D., Malík T. (70. Bobčík D.), Kadlček V., Jančařík F., Bahula L., Zimčík T. (78. Srnec J).
Trenér: David Velecký.
Hosté šli do vedení po střele Turečka z přímého volného kopu ve 38. minutě, kdy nedal brankáři šanci. O dvě minuty pozdeji byl faulován Dvořák, krerý rozehrával přímý volný kop a Marek co byl poblíž, se hlavou nemýlil - 1:1. Ve 2. poločase se protáhl obranou Zimčík a upravil na 1:2. V 58. minutě chybovala domácí obrana a Tureček z přímého kopu zvýšil na 1:3. Domácí stačili po pěti minutách snížit Mikulkou - 2:3. Po zbytek poločasu drželi domácí míč, ale góly padaly do jejich branky. V 68. minutě zvyšoval Zimčík na 2:4 a hattrickem uzavřel utkání v 72. minutě Tureček. Za zmínku stojí ještě břevno domácího Křivy a Marka, ale branku se jim vsítit nepodařilo. Hosté zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: David Křiva - Petr Rybnikář

Jarošov - D. Němčí B 5:1 (4:0)
Branky: 1., 34., 73. Kováč Pavel, 29. Mikulka P., 32. Kováč Petr - 78. Světinský L.
ŽK: 4. Vyorálek Jakub, 38. Bartoň P., 80. Kováč Petr - 37. Chladil P., 67. Daněk L., 85. Hlaváček J.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Petr Hanáček (laik), Libor Daněk (laik).
Jarošov: Vyorálek J. - Vyorálek J., Vaculík M., Mikulka P. (65. Vaculík L.), Malina L., Kováč P., Kováč P., Kolaja L., Kaštánek M., Jančík V. (77. Sedláček R.), Bartoň P. (50. Kryštof J.). Trenér: Radek Vyoral.
D. Němčí B: Kadlček J. - Zimčík L. (24. Světinský L.), Stojaspal M., Salát J., Pěrka S., Loutocký P. (89. Bršlica Z.), Ježek V., Chladil P., Hlaváček J., Daněk L., Kadlček R. Trenér: Miroslav Baroň.
Utkání v Jarošově začalo bezpochyby nejrychlejším gólem druhého kola, který vstřelil kapitán Kováč již za 17 sekund. Poté měli hosté dvě slibné šance, ale branku nevstřelili. Proto přišel krutý trest. Jarošov během pěti minut vstřelil tři branky a bylo rozhodnuto. Ve 29. minutě střílel Mikulka a hostující obránce tečoval přímo do branky. Ve 32. minutě napřáhl Kováč a zvýšil na 3:0. Poločasový výsledek na 4:0 stanovil kapitán Kováč, který se v malém vápně dostal k míči a neměl problém skórovat. Druhý poločas začal hodně nervózně, padaly žluté karty a hru uklidnil až pátý gól domácích a třetí gól kapitána Kováče. Hra se srovnala a začal se hrát opět pohledný fotbal. Nakonec se podařil vstřelit čestný gól i hostům a upravit konečný výsledek na 5:1.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Robin Kadlček

Pitín - Kněžpole B 4:2 (3:0)
Branky: 1. Bureš M., 31. Kozubík J., 44. Voda M., 70. Struhař P. - 69. Kozelek O., 83. (p) Kašný P.
ŽK: 54. Kašný P. (Kněžpole B).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Berčík (laik), Václav Lapčík (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Navrátil M. (80. Kocourek K.), Martinec R. (88. Gabrhel P.), Krahula L., Kozubík J., Bureš M., Berčík P. (66. Janota R.).
Trenér: David Lukáš.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Pastyřík R. (83. Křen B.), Palčík R., Kozelek O., Kašný R. (88. Haša M.), Kašný P., Hruboš L., Flíbor M., Brázdil O., Brázdil J. Trenér: Martin Haša.
Domácí se ujali vedení hned v 1. minutě po střele Bureše z 25 metrů. Od té chvíle převzali domácí iniciativu, zatlačili hosty, mohli i navýšit v 16. minutě Kozubíkem, který z malého vápna vystřelil vedle. Ve 21. minutě tentýž hráč opět z malého vápna mířil mimo tyče. Přesto se Kozubík dočkal, kdy po chybě stoperů přízemní střelou zvýšil na 2:0. Ve 44. minutě opět po chybě hostující obrany si kapitán Voda potáhl míč do šestnáctky a přízemní střelou zvýšil na 3:0. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, v 69. minutě Kozelek snížil přízemní střelou - 3:1. Domácí poté opět odskočili když v 70. minutě po špatné přihrávce Strakoš obstřelil hostujícího golmana. Domácí v závěru povolili a hosté toho využili v 83. minutě ke snížení z pokutového kopu.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Radek Varga

St. Město - Huštěnovice 4:0 (2:0)
Branky: 18., 29., 56. (p) Hastík O. - 90. vlastní
ŽK: 41. Panáček M., 42. Šopík R., 73. Kubík L. - 55. Kulhavý D.
Rozhodčí: Patrik Blažek - Monika Blažková, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Adamík T. - Vlček P. (59. Müller T.), Šopík R., Šobáň P., Smělík M. (70. Trubačík V.), Panáček M., Machala A., Kubík L., Hastík O., Doseděl K. (34. Trubačík M.), Daťko J.
Trenér: Roman Haša.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (70. Vaverka T.), Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Řehůřek J. (32. Silný J.), Puškáč L. (80. Kanyza P.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P. Trenér: Pavel Černý.
Utkání se hrálo útočně od začátku na obou stranách. V 18. minutě se hlavou po rohovém kopu prosadil Hastík, poté ve 29. minutě nádhernou střelou zpoza vápna nedal brankáři šanci opět Hastík - 2:0. Až ve 37. minutě poprvé prověřil domácího brankaře Puškáč. Od té doby se hrálo vyrovnaně mezi šestnáctkami a za stavu 2:0 se šlo do kabin. Ve 2. půli brankař hostů Kulhavý fauloval v pokutovém území a nařízený pokutový kop proměnil opět a po třetí Hastík, čímž zakončil svůj hattrick. Od té doby převzali iniciativu hosté, tlačili na domácí a vyvrcholení přišlo v 75. minutě, kdy Puškáč trefil břevno. Hosté měli ke konci hry mnoho brankových příležitostí, ale štěstí nestálo na jejich straně. V 90. minutě přišel smolný okamžik pro hosty, když si dal Střítecký vlastní gól.
Nejlepší hráči: Ondřej Hastík - Lubomír Puškáč

Traplice - Strání B 3:1 (3:0)
Branky: 11. Polách O., 31. Trávníček Václav, 33. Kamarád J., 70. vlastní
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Roman Obdržálek (laik), david Smetana (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V. (80. Gerši M.), Štefka P., Slavík J., Polách O., Matoušek M., Kubina T., Kolínský T. (71. Čevela O.), Kamarád J. (67. Kolařík L.), Gelien J., Gelien R.
Trenér: Ladislav Blacha.
Strání B: Vintr P., Popelka L. (85. Láska T.), Nuzík P., Motola J., Mikláš J., Janík D., Janiga V., Haloda J., Bušo M. (58. Houšť V.), Adámek R., Tomanec L. Trenér: Pavel  Tinka.
Domácí se hned ve 2. minutě dostali ke střele, ale hostující brankař byl bezchybný. V 11. minutě se domácí po křídle dostali do útoku, který zakončil Polách - 1:0. Domácí byli poté lepším týmem, čehož dokázali znovu využít ve 31. minutě, kdy po dlouhé nahrávce skóroval Trávníček - 2:0. O 2 minuty později se domácí Kamarád dostal ke střele za vápnem a s mírnou tečí zvýšil na 3:0. Domácí i hosté pak v klidu dohráli 1. půli. Ve druhém poločase byli hosté aktivnější, nedokázali však toho dlouho využít. Až v 70. minutě si po křídelní akci poslal míč do vlastní brány jeden z domácích hráčů. Hosté se snažili ještě stav snížit, ale jejich útoky končily na pozorné obraně domácích.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Pavel Nuzík

Uh. Ostroh - Tupesy 2:3 (1:1)
Branky: 45. Mrkva T., 55. Durna M. - 24. Šenk P., 82. Hruška J., 93. Bergauer M.
ŽK: 12. Knotek Ant., 17. Kočiš P., 90. Herák K. - 85. Mikula F.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Novotný (laik), Jiří Vávra (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Uřičák J., Procházka Z. (67. Kusák R.), Mrkva T. (67. Hoda O.), Kunovjánek M., Kovařík F., Kočiš P., Knotek Ant. (17. Herák K.), Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Josef Zajíček.
Tupesy: Polášek J. - Vávra O., Šenk P., Molek S., Mikula F., Madzia D. (67. Šmatelka J.), Hruška J., Bureš R., Burda T., Bergauer M., Tříska M. Trenér: Roman Bureš.
V utkání kde padlo pět branek toho moc fotbalového k vidění nebylo. Už v první minutě střílel ze třiceti metrů Bergauer a domácí gólman Mrkva vyrazil na roh. ve 24. minutě centroval z pravé strany Ondřej Vávra, krásně uvolnil Šenka, který z velkého vápna rozvlnil síť - 0:1. O minutu později zahrával Durna přímý kop, ale Polášek bravúrně vyrazil na roh. Blížil se konec první půle, když se k míči na půlce dostal Kovařík, přihrál Mrkvovi a ten hlavou srovnal na 1:1. V 55. minutě Procházka centroval míč Durnovi, který střelou k tyči upravil na 2:1. V 75. minutě vyslal z velkého vápna dělovku Šenk, ovšem míč skončil jen na levé tyči. V 82. minutě opět Šenk centroval míč z pravé strany Hruškovi, který hlavou srovnal na 2:2. V 93. minutě po rohovém kopu hostující Bergauer rozvlnil síť domácí brána a Tupesy si tak odvazly tři body, i když utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Miroslav Durna - Petr Šenk