Starší dorost Kunovic veze jen bod

Starší dorost Kunovic veze jen bod
Slovácko Sport 19 / 10 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor - starší a mladší dorost
FC Vsetín – Morkovice 4:2 a 4:0, Brumov – Uh. Brod 3:0 a 1:1 (Bočaň), Val. Meziříčí – Kunovice 1:1 (Klvaňa) a 0:4 (Konečný 3, Mařák), Napajedla – Dol. Němčí 0:1 (Kadlček T.) a 1:4 (Borýsek 2, Mančík 2), Paseky Zlín – Boršice 0:2 (Náplava, Pražák) a 0:1 (Náplava)
starší
1. Kunovice    8    6    1    1    30:4    19
2. Brumov    7    6    0    1    26:7    18
3. D. Němčí    8    6    0    2    24:12    18
4. Val. Meziříčí    8    4    2    2    14:12    14
5. Vsetín    8    4    1    3    14:21    13
6. Napajedla    8    3    2    3    17:14    11
7. Boršice    9    3    0    6    10:22    9
8. Uh. Brod    8    2    1    5    14:16    7
9. Paseky Zlín    9    2    1    6    10:23    7
10. 1. Valašský FC    7    2    0    5    7:16    6
11. Morkovice    8    2    0    6    15:34    6

mladší
1. Kunovice    8    8    0    0    32:7    24
2. Uh. Brod    8    5    1    2    16:6    16
3. Val. Meziříčí    8    5    1    2    14:10    16
4. Vsetín    8    5    0    3    18:10    15
5. Napajedla    8    4    0    4    12:13    12
6. Paseky Zlín    9    3    2    4    17:12    11
7. Brumov    7    3    2    2    10:9    11
8. D. Němčí    8    3    0    5    15:19    9
9. 1. Valašský FC    7    2    0    5    16:16    6
10. Boršice    9    2    0    7    8:34    6
11. Morkovice    8    1    0    7    7:29    3

Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Uh. Ostroh – Prakšice odloženo na 28.10.2010, Malenovice – Louky 7:0, Luhačovice – Havřice 4:3 (Rachůnek 2, Krucký), Nedakonice – Nedachlebice 1:2 (Bartošík – Bartoš, Abrhám),  J.Otrokovice – Bojkovice 5:0, O.N.Ves – Strání 3:1 (Zálešák R. a M., vlastní – Mimochodek), Újezdec – Zdounky 6:3 (Vacula 2, Krajči 2, Slinták, Kopták)
1. Bojkovice    11    9    1    1    53:15    28
2. Malenovice    11    7    3    1    57:15    24
3. J. Otrokovice    11    7    1    3    39:16    22
4. O. N. Ves    11    6    4    1    37:16    22
5. Strání    11    6    0    5    23:23    18
6. Luhačovice    11    5    2    4    38:38    17
7. Nedachlebice    11    5    1    5    29:30    16
8. Újezdec    11    3    5    3    29:35    14
9. Nedakonice    11    2    5    4    22:27    11
10. Havřice    11    3    2    6    20:25    11
11. Zdounky    11    2    4    5    19:31    10
12. Louky    11    2    3    6    14:44    9
13. Uh. Ostroh    10    1    3    6    14:42    6
14. Prakšice    10    0    2    8    12:49    2

Krajský přebor - starší žáci
Kroměříž B – Paseky Zlín 13:0 a 3:3, FC Vsetín – Uh. Brod 0:0 a 2:5 (Rezek 4, Durák), Chropyně – 1.Valašský FC nehl., Slušovice – J.Otrokovice 0:0 a 3:2 , Nedašov – V. Otrokovice 0:3 a 0:1, Kunovice – Brumov 1:1 (Kovács) a 3:2 (Junák, Srombaum, Záchvěj), Vel. Karlovice – Bystřice p/H. 3:1 a 14:1. Dohrávka 6. kolo: Brumov – Paseky Zlín 11:0 a 14:1.
starší
1. J. Otrokovice    11    9    1    1    75:6    28
2. Slušovice    11    8    2    1    48:6    26
3. V. Otrokovice    11    8    1    2    33:9    25
4. 1. Valašský FC    10    7    2    1    65:6    23
5. Kroměříž B    11    7    0    4    44:17    21
6. Kunovice    10    4    4    2    28:16    16
7. Nedašov    11    4    2    5    33:21    14
8. V. Karlovice    11    4    2    5    31:19    14
9. Brumov    11    4    2    5    28:24    14
10. Bystřice p/H    11    4    0    7    23:30    12
11. Vsetín    11    3    2    6    12:17    11
12. Uh. Brod    11    2    4    5    16:24    10
13. Chropyně    10    0    0    10    4:104    0
14. Paseky Zlín    10    0    0    10    1:142    0

mladší
1. Slušovice    11    10    1    0    43:12    31
2. Brumov    11    8    1    2    56:23    25
3. 1. Valašský FC    10    7    1    2    76:23    22
4. Vsetín    11    7    1    3    65:31    22
5. Kroměříž B    11    4    4    3    37:22    16
6. J. Otrokovice    11    5    1    5    36:31    16
7. Chropyně    10    5    1    4    33:46    16
8. V. Karlovice    11    5    0    6    43:37    15
9. V. Otrokovice    11    4    2    5    26:35    14
10. Kunovice    10    4    1    5    31:31    13
11. Uh. Brod    11    4    0    7    23:32    12
12. Nedašov    11    3    0    8    20:39    9
13. Paseky Zlín    10    2    1    7    19:65    7
14. Bystřice p/H    11    0    0    11    7:88    0

Krajská soutěž sk. B - starší a mladší žáci
Uh. Ostroh - Hluk 0:8 (Štipčák 4, Pěnčík, Píštěk, Szabo, Soviš) a 2:5 (nehl. - Nguen tual van David 2, Baroň, Nguen tual thanc, Vozár), FC KORYNA – Louky 1:4 a 1:0, Strání – 1.FC Slovácko C 2:1 (Horňáček, Zlatý – Tomšejová( a 2:0 (Kruštík 2), Bojkovice – Dol. Němčí 9:2 (Prachař 3, Bartošík 2, Gago 2,Slavíček, Krpálek – Mulko 2) a 2:3 (Vápeník, Slavíček – Machalík 2, Bobčík), Kvasice – Nedakonice 3:0  a 5:1 (Bánovský), Napajedla – Boršice 2:1 a 9:0, St. Město – Morkovice 0:4 a 4:0 (Šmatelka 2, Jančík, Náplava).
starší
1. Hluk    11    11    0    0    63:11    33
2. Louky    11    10    0    1    47:14    30
3. Kvasice    11    6    2    3    42:16    20
4. Morkovice    10    6    0    4    37:26    18
5. Strání    11    5    2    4    29:22    17
6. Slovácko - d.    11    5    1    5    49:25    16
7. Nedakonice    10    5    1    4    27:26    16
8. Bojkovice    11    4    3    4    45:26    15
9. St. Město    11    4    1    6    20:32    13
10. Uh. Ostroh    11    3    2    6    16:34    11
11. D. Němčí    11    3    1    7    21:50    10
12. Koryna    11    3    0    8    30:44    9
13. Napajedla    11    3    0    8    18:81    9
14. Boršice    11    1    1    9    17:54    4

mladší
1. Bojkovice    11    9    0    2    53:20    27
2. Slovácko - d.    11    8    1    2    38:14    25
3. Hluk    11    8    0    3    35:11    24
4. Strání    11    7    2    2    40:21    23
5. St. Město    11    7    1    3    31:21    22
6. Louky    11    7    0    4    55:15    21
7. Napajedla    11    6    0    5    38:32    18
8. Koryna    11    4    2    5    38:32    14
9. D. Němčí    11    4    2    5    27:30    14
10. Nedakonice    10    4    0    6    27:37    12
11. Morkovice    10    3    0    7    32:40    9
12. Kvasice    11    3    0    8    30:44    9
13. Uh. Ostroh    11    1    0    10    14:55    3
14. Boršice    11    1    0    10    13:99    3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace