Start vyšel béčku za tři body

Uherské Hradiště Sport 13 / 08 / 2014

Parádní start do nového ročníku Moravskoslezské ligy mají za sebou svěřenci trenéra Jana Palinka. Z Uničova si za vítězství 0:4 připsali premiérové tři body.
Uničov - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:2)
Slovácko svou aktivní hrou donutilo domácí hráče chybovat a už v 8. minutě se po zásluze dočkalo první branky. Jejím autorem byl po samostatném úniku Sadílek. Za jedenáct minut se hosté radovali podruhé, hlavou se prosadil Galuška. I po změně stran pokračovala aktivní hra Slovácka, v úvodu zneškodnil gólman Sedláček jednu z mála domácích akcí. V 62. minutě se opět prosadil Sadílek a upravil na 0:3. Vzápětí mohli skóre navýšit Fojtášek s Hašou, ale domácí obránci s vypětím všech sil jejich šance zneškodnili. Čtvrt hodiny před koncem utkání na konečných 0:4 upravil střelou do prázdné brány Fojtášek.
Branky: Sadílek 2, Galuška, Fojtášek
Slovácko B: Sedláček - Daníček (46. Fojtášek), Mezlík, Břečka (46. Pilka), Prajza - Galuška (88. Hanák), Machač, Sadílek, Michna, Jeleček - Haša.