Start žen nemá chybu

Uherské Hradiště Sport 25 / 08 / 2015

Dvě kola, šest bodů, skóre 9:1. Tak vykročily do nové sezony prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko, které po výprasku Pardubic zvládly i sobotní duel na půdě Plzně.
Slovácko - Pardubice 6:0
Hvězdou zápasu se stala Američanka Zoya Farzaneh, nová posila Slovácka, která premiéru v bílém dresu ozdobila hattrickem. Skóre otevřela už v 8. minutě a určila ráz zápasu, ve kterém byla brzy jedinou nevyřešenou tajenkou výše skóre. Až do 72. minuty to bylo jen 2:0, oživení i góly do hry přinesla střídající Strnadová. Branky: Farzaneh 3, Strnadová 2, Sedláčková. Poločas 2:0.
Plzeň - Slovácko 1:3
Slovácko bylo jasným favoritem, jenže po půlhodině hry jej zmrazila reprezentantka Ivaničová. Ze studené sprchy se hostující výběr probudil až po přestávce, kdy během tří minut skóre otočil, a definitivně domácí zlomil gól Dubcové čtvrt hodiny před koncem. Branky: Strnadová z pen., Sedláčková, M. Dubcová. Poločas 1:0.
SLOVÁCKO: Bednaříková - Strnadelová (36. M. Dubcová), Sedláčková, Fabová, Kristýnová (71. Kubicová), Strnadová, Chlumová, Sedlačíková, Janků, Farzaneh (36. K. Dubcová), Smetková (79. Lysáková).