Starý Hrozenkov hrál celý poločas jen v devíti

Orel Uherský Brod - St. Hrozenkov 2:0 (1:0)
ŽK: 64. Žižka Z., 70. Slovák J. - 37. Drga A.
ČK: 8. Janíček P., 45. Drga A. (St. Hrozenkov).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Jakub Pindeš, Petr Hodič (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Šmíd J., Slovák J., Meindlschmid P., Kubiš D., Konrád P., Keňo F. (46. Machala R.), Josefík O. (70. Skřivánek V.), Jančář Z. (46. Jahoda K.), Gášek L. Trenér: neuveden.
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Gabrhel J. (71. Duchoň O., 86. Semela P.), Blaho T., Antál T. (82. Ostravský R.), Drga A. Trenér: Václav Juriga.
Hned v 8. minutě si hostující Janíček zahrál na brankáře a byl z toho pokutový kop a červená karta. Penaltu s přehledem proměnil Žižka a domácí tak vedli 1:0. Hosté i v deseti byli lepším mužstvem, ale ze žádné šance se nedokázali prosadit. Ve 45. minutě dostal Drga druhou žlutou kartu a hosté tak hráli již jen v devíti. Druhý poločas paradoxně začali lépe hosté, ale mnoho šancí pochytal Maršálek. Hosté i nadále tlačili a v 65. minutě na brankové čáře vykopával míč jeden z domácích hráčů. Pak však zafungovalo pravidlo: nedáš - dostaneš. V 68. minutě se krásně trefil Jahoda volejem do šibenice - 2:0. Utkání se již dohrávalo v poklidném tempu. Hosté i přes své početní oslabení byli lepší, přestože góly stříleli jen domácí.
Nejlepší hráči: Karel Jahoda - Lukáš Lebánek

Strání B - Bánov 1:2 (0:0)
Branky: 76. vlastní - 46. Lux R., 82. Mahdalíček P.
ŽK: 27. Janík D., 80. Popelka J. - 25. Mahdalík J., 35. Mahdal D., 57. Mahdalíček J., 80. Guryča R.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Josef Tóth (laik), Břetislav Polanský (laik).
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Tinka P. (76. Pavlína J.), Popelka J., Pavluš M., Nuzík P. (60. Šidlo V.), Janík D., Janiga V., Houšť V., Grebík M. (55. Zámečník L.), Bušo M. (21. Tóth P.). Trenér: Pavel Tinka.
Bánov: Kokták J. - Polanský L., Mahdalík J., Mahdalíček P. (83. Gorčík L.), Mahdalíček J., Mahdal L., Mahdal D., Lux R., Horňák P., Guryča R., Dalajka M. (90. Černý O.).
Trenér: Karel Kopeček.
První poločas přinesl velmi vyrovnaný, ale na šance velmi chudý fotbal. Ve 24. minutě prošel přes dva hráče Pavluš, vystřelil tvrdou střelu, ale hostující gólman míč vyrazil a zabránil tak brance. Za deset minut domácí faulovali za šestnáctkou, k přímému volnému kopu se postavil Guriča, který vyslal krásnou střelu, domácí brankář ale dokázal na poslední chvíli míč vytlačit. Ve 46. minutě domácí ztratili po rozehrávce míč, hosté šli do brejku, který zakončil Lux - 0:1. Strání od tohoto momentu dominovalo na hřišti, vyrovnat se mu ale podařilo až v 76. minutě, když si bánovský gólman nechtěně srazil míč do své branky - 1:1. Konečné slovo měli znovu hosté, když v 82. minutě zakončoval po Luxově centru Mahdalíček - 1:2.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Lukáš Mahdal

Záhorovice - Popovice 3:0 (1:0)
Branky: 5. Michalčík R., 63. Jál J., 66. Polanský I.
ŽK: 22. Denemark J., 60. Polanský I. (Záhorovice).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jan Kubáň (laik), Martin Polách (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Polanský I., Ondrušek D. (68. Mikeska M.), Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Jál J. (74. Pohan R.), Gřunděl J., Denemark J., Beníček B. (46. Šabršula V., 80. Kubica D.), Bahrytsevitch S. Trenér: Miroslav Andrlík.
Popovice: Mikel J. - Tureček P., Omelka J., Musil O., Mimránek L., Mikulec P. (71. Viktora R.), Mikulčík L., Michelfeit V. (46. Cetkovský T.), Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J. Trenér: Lukáš Mimránek.
Domácí vstřelili rychlou branku, a to je postavilo na nohy. Měli více ze hry a mohli i navýšit v 16. minutě Michalčíkem, ten ale střílel vedle branky. Popovice se dostaly k míči sporadicky, ale vždy z nich byly gólové šance. Ve druhém poločase hosté zatlačili domácí a v 55. minutě mohli vyrovnat, ale Musil svoji šanci nevyužil. O pět minut později hosté kopali pokutový kop, ale Hladký svoji šanci nevyužil. Od té chvíle domácí přebrali otěže a v 63. minutě navyšovali Jálem, který si naběhl na centr - 2:0. O tři minuty později navyšovali už na 3:0, když Polanský přízemní střelou nedal Mikelovi žádnou šanci. Zbytek utkání se dohrával mezi šestnáctkami bez vyložených šancí.
Nejlepší hráči: Richard Michalčík - Jakub Mikel

Březová - Suchá Loz 1:0 (1:0)

Branky: 40. Trecha J.
ŽK: 30. Trecha J., 45. Smítal Jo., 75. Miškář V., 80. Čaňo P. - 39. Straňák L., 65. Kliment T., 84. Haloda L.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Josef Janků (laik), Petr Luks (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal Ja. (89. Čaňa T.), Plášek V., Miškář V., Křeháček M., Čaňo P. (82. Čaňo L.), Čaňo D., Bartoš A. Trenér: Ladislav Kalina.
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F. (46. Král Š.), Velecký Z., Straňák L. (89. Smetana K.), Plessner O. (46. Bradáč R.), Mahdal M. (70. Haloda L.), Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V. Trenér: Rostislav Bradáč.
Domácí měli první šanci už v 5. minutě, když vystřelil Čaňo. V 16. minutě se k první střele dostali také hosté. Plessner vybojoval míč, ale Krajčovič napálil míč do brankáře. Ve 20. minutě se do šance dostali  domácí, Uher poslal centr, Smítal ho sice nedokázal dobře zpracovat, ale přesto s ním měl brankář moc práce. Ve 40. minutě se k míči postavil Trecha a nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci - 1:0. V 60. minutě si hosté vytvořili pěknou šanci, když po kombinaci Bradáč - Král se k zakončení dostal Krajčovič, ale opět ztroskotal na domácím brankáři. Domácí si pohlídali vítězství až do konce zápasu.
Nejlepší hráči: Josef Uher - Václav Bujáček

Boršice u Bl. - Komňa 1:0 (0:0)
Branky: 51. Kusenda P.
ŽK: 43. Huspenina M., 88. Kusenda P. - 17. Pospíšil L., 43. Kala M., 52. Hanke T., 60. Machara P.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Bohuslav Vávra (laik), Jiří Pollach (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M. (73. Stodolák M.), Hrbáč E., Halík M., Gál J., Doležal R., Daněk L. (90. Libosvár L.).
Trenér: Vladimír Bilík.
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Pospíšil L., Matoušek M., Machara P., Lisoněk L. (72. Janek T.), Kala M., Hanke T., Dolina M. Trenér: Ladislav Krpálek.
První poločas se od začátku odehrával mezi šestnáctkami. Na obou stranách měli útočníci zvlhlý prach. v 10. minutě z přímého kopu zahrozil z 20 metrů Machara, ale střela branku nenašla. Na druhé straně se po samostatné akci ocitl v šanci ve 20. minutě Nožička. První poločas se dohrál v poklidném tempu ve středu hřiště. Ve druhém poločase začali domácí náporem a hned ve 46. minutě mohl skórovat z blízkosti Kusenda. V 51. minutě se domácí dočkali branky, když po více dorážkách v malém vápně skóroval Kusenda. Hosté přidali a snažili se vyrovnat, branky se však nedočkali.
Nejlepší hráči: Lukáš Daněk - Jan Urbánek

H. Němčí - Pitín 4:1 (0:1)
Branky: 47., 84. Bahula L., 63. Holboj M., 66. Tureček M. - 36. Kozubík J.
ŽK: 37. Rybnikář P., 73. Jančařík F. - 27. Pokorný R.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Roman Macalík (laik), Pavel Berčík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Ježek V. (46. Zámečník Jo.), Chmelina J. (85. Tureček P.), Holboj M. (86. Huňka V.), Halík T., Cmol M. (46. Jančařík F.), Bahula L. Trenér: Roman Pagáč.
Pitín: Salvet L. - Urbánek P., Staněk Š. (60. Janota R.), Pokorný R., Machala P., Lukáš D., Krahula L. (36. Kavka P.), Kozubík J., Kozubík A., Čuč R., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Ve 2. minutě se ocitl v šanci Holboj, ale mířil těsně nad. V 15. minutě postupoval na brankáře Krahula, ale jeho střelu Rybníkář vyrazil na roh. V 36. minutě po rychlém protiútoku z poloviny hřiště Kozubík otevřel skóre - 0:1. Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění a vytvořili si tlak. Ve 47. minutě zahráli domácí krátky roh. Bahula v pokutovém území obešel dva hráče a srovnal. V 63. minutě založili domácí rychlý protiútok, Holboj se uvolnil v pokutovém uzemí a upravil na 2:1. V 66. minutě Bahula zahrával roh, Tureček vběhl do vápna a přízemní střelou zvyšoval na 3:1. V 83. minutě Bahula vystřelil z 20 metrů, míč se odrazil o Salvetova záda a stanovil konečný stav na 4:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Ladislav Salvet