Šťastný Maráškův víkend!

Šťastný Maráškův víkend!
Foto: ...
Slovácko Sport 24 / 08 / 2020

Druhé kolo tipovací soutěže AQUAPARK SLOVÁCKÁ SEDMA ovládl Vlastimil Marášek z Nedachlebic, na kterého v redakci Dobrého dne čeká plavenka v hodnotě 500 Kč.
Celkově se do čela vyhoupli s 19 body Miloš Kundera ze Starého Města a Zdeněk Brož z Jarošova.

Výsledky druhého kola:

13 V. Marášek (Nedachlebice).
12 M. Kundera (SM).
11 Z. Brož (Jar.), J. Šurmánek (UH).
10 D. Marášek (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jar.).
9 M. Bartošík (UH), M. Schön (Mistřice), A. Zpěvák (Sady).
8 O. Bláha (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.), A. Kolaja (Svárov), S. Soukup (Nedachlebice), V. Volčík (UH), M. Brožová (Jar.), J. Stašek (Tupesy), I. Kučík (Jankovice), S. Gajdošík (UH).
7 Z. Rýc (Svárov), M. Janůšek (UH), J. Bělovská (Kněžpole), J. Schön (Mistřice), L. Kovařík (UO), J. Schneider (UH), L. Kalinová (UB), L. Kocábová (Nedachlebice), J. Chlup (Boršice), M. Kotásková (UH), L. Lekeš (Bánov), J. Čech (UH), M. Bělovský (Kněžpole), K. Kopeček (UB).
6 J. Medek (Topolná), L. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), A. Ševčíková (UB), P. Večeřa (UH), P. Ševčík (UB), J. Mikulková (Spytihněv), J. Hřib (Šumice).
5 Z. Mahdalík (Korytná), J. Procházka (Tupesy), V. Tomáštík (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Havlíček (UH), P. Krsička (Sušice), J. Horký (Nedakonice), K. Šustr (Jalubí), J. Pauřík (Kun.).
4 L. Kalina (UB), J. Černý (Břestek), P. Polák (UB), L. Hanáček (UB).
3 L. Mikulka (Spytihněv), M. Brož (Jarošov), J. Červenka (Tupesy), L. Bartoňová (Buchlovice), A. Mikulášková (Bojkovice), J. Matulka (UH), P. Lakosil (Tupesy), F. Kocáb (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), A. Pauřík (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice).
2 V. Vlk (Jalubí), L. Zichová (Traplice), Z. Bělovský (Kněžpole), DOBRÝ DEN, A. Vaškových (UH), R. Holásek (UH), O. Adamík (Huštěnovice).
1 J. Čevela (Salaš).

Celkové pořadí po druhém kole:

19 M. Kundera (SM), Z. Brož (Jar.).
18 J. Šurmánek (UH), A. Kolaja (Svárov), V. Marášek (Nedachlebice), A. Ševčíková (UB), L. Kocábová (Nedachlebice).
17 Z. Mahdalík (Korytná), I. Kučík (Jankovice), V. Volčík (UH), J. Hřib (Šumice), D. Marášek (Nedachlebice).
16 P. Ševčík (UB), M. Schön (Mistřice), M. Bartošík (UH), J. Čech (UH), L. Lekeš (Bánov), O. Bláha (Mistřice).
15 J. Schön (Mistřice), M. Šurmánek (Jar.), J. Chlup (Boršice), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Horký (Nedakonice).
14 L. Kovařík (UO), S. Gajdošík (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Medek (Topolná).
13 J. Schneider (UH), L. Kalinová (UB), S. Soukup (Nedachlebice), L. Hanáček (UB).
12 J. Mikulková (Spytihněv), L. Remeš (Kněžpole), P. Večeřa (UH), M. Bělovský (Kněžpole), V. Vlk (Jalubí), M. Janůšek (UH).
11 A. Pauřík (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), L. Mikulka (Spytihněv), L. Bartoňová (Buchlovice), K. Kopeček (UB), M. Brožová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), M. Kotásková (UH), A. Zpěvák (Sady).
10 F. Kozelek (Topolná), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice), L. Kalina (UB), J. Pauřík (Kun.), J. Matulka (UH), Z. Rýc (Svárov), L. Zichová (Traplice), J. Procházka (Tupesy).
9 J. Červenka (Tupesy), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Stašek (Tupesy), O. Adamík (Huštěnovice).
8 M. Brož (Jarošov 22), J. Bělovská (Kněžpole), P. Lakosil (Tupesy).
7 M. Omelka (Jar.), V. Tomáštík (UH).
5 J. Havlíček (UH), P. Krsička (Sušice), K. Šustr (Jalubí).
4 R. Holásek (UH), J. Černý (Břestek 44), P. Polák (UB), A. Vaškových (UH), DOBRÝ DEN.
3 A. Mikulášková (Bojkovice).
2 M. Jančová (D. Němčí).
1 J. Čevela (Salaš).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace