Branky: 23. Šipka J., 63. Kaštánek M., 83. Staroba R. - 40. Svízela P.
ŽK: 84. Staroba R., 85. Jelínek Dominik (Jarošov). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Ondřej Vlk, Jaroslav Smetka (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Stojaspal M., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L. (46. Jančík M.), Kaštánek M., Bobčík P., Blaha D. (84. Jelínek Dominik), Laga D. (35. Kamočai L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Zlámanec: Melichárek J. - Válek L. (77. Koželuh J.), Šuta L. (24. Šuta J.), Šurmánek M., Svízela P., Smolka F., Hubáček A. (54. Bieschel J.), Duda R. (67. Šnajdar R.), Chmela J., Machala O., Blaško R. (72. Vyoral Marek).
Trenér: Jan Koželuha.
Za krásného počasí se v Jarošově hrál otevřený líbivý fotbal, hlavně oba brankáři podrželi své týmy jistými zákroky. Ve 24. minutě domácí mužstvo rychle rozehrálo autové vhazování, k míči se dostal Šipka, pohrál si jak s obráncem, tak s gólmanem a s přehledem otevřel skóre, 1:0. Na hostujícím celku bylo sympatické, že nadále hrál útočný fotbal a odměnou mu bylo srovnání na 1:1 ve 40. minutě, kdy se trefil Svítzela z přímého kopu, technickou střelou, k pravé tyči. Ve druhém poločase patřil začátek spíše hostujícímu týmu, ale do vedení šel Jarošov. K míči se dostal Kaštánek a již dorážel z šesti metrů do prázdné brány, 2:1. V 85. minutě Jarošov zpečetil své zasloužené vítězství, 3:1.
Nejlepší hráči: Martin Gajarský - Jaroslav Melichárek

Bílovice - Hluk B 1:1 (1:1)
Branky: 29. Semela E. - 38. Dohnal J.
ŽK: 88. Matějík J. - 54. Machala A., 70. Gášek J. Diváci: 85.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Lukáš Mikulka, Antonín Dostálek (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Zlámal J., Strapina R., Raichel V., Hanák M., Gajdošík E., Dujka F., Čechmánek O. (86. Čejka M.), Semela E., Přikryl M. (72. Matějík J.).
Trenér: Erik Gajdošík.
Hluk B: Janča P. - Tinka T., Minařík M., Machala A., Loutocký E., Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Gášek J., Dohnal J., Abrhám R.
Trenér: Vlastimil Marek.
Úvod nové sezóny začal v nefotbalovém prostředí, ale i přes vysokou teplotu se v Bílovicích hrál svižný fotbal. Hosté z Hluku se zdáli o malinko fotbalovější, ale první gól vstřelili domácí. Ve 29. minutě Semela proběhl od půlky nikým nebráněn a střelou po zemi rozvlnil hostující síť. Hlučané přidali na obrákách a Dohnal ve 38. minutě po průniku z levé strany prostřelil domácího gólmana. Druhý poločas byl na šance také zajímavý, hosté nastřelili v 60. minutě tyč a Bílovice o pět minut později trefily břevno. Poslední šanci na změnu stavu měl v 80. minutě domácí Hanák, ale z dvaceti metrů netrefil prázdnou bránu.
Nejlepší hráči: Filip Dujka - Igor Hrdina

Havřice - Sušice 2:0 (0:0)
Branky: 86., 90. Josefík S.
ŽK: 80. Klusák M. - 8., 84. Hejda A., 15. Hejda M. ČK: 84. Hejda A. (Sušice). Diváci: 128.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Sípek, Milan Fury.
Havřice: Bania J. - Rachůnek T., Rachůnek M., Masařík P., Franc Z., Doležálek D., Klusák M. (86. Moštěk M.), Crla T. (81. Maršálek M.), Slavětínský R., Pokorný D. (65. Doležálek R.), Josefík S.
Trenér: Václav Zámečník.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Mikulík M., Hejda M. (65. Janošek P.), Hejda A., Hastík P., Fojtášek V., Ludvíček M., Mikulík M., Příplata F.
Trenér: Radek Pekárek.
Domácí byli od začátku aktivnější, kdy si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale sušický brankář byl dobře postavený a domácím střely pochytal. Hosté hrozili hlavně z brejků, ale v koncovce se jim nedařilo zamířit mezi tyče. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Po změně stran začali lépe hosté, když si vytvořili několik příležitostí ovšem bez gólového výslekdu. Před koncem utkání viděl obránce Sušic červenou kartu a proto dohrávali v deseti. Domácí prolomili gólovou smůlu až v samém závěru zápasu, když Josefík otevřel skóre skákavou střelou v 86. minutě a tentýž hráč zvýšil na 2:0 pro domácí v 90. minutě. Domácí si vítězství vydřeli.
Nejlepší hráči: brankář - brankář

Šumice - Nezdenice 3:3 (1:1)

Branky: 10. Ondřej V., 61. Kelíšek M., 84. (p) Valášek P. - 35. Šašinka O., 72. Sviták P., 78. Kopták J.
ŽK: 21. Kociňák T., 53. Uličník J. (Nezdenice). Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Roman Horčica (laik), Petr Vápeník (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach Jan, Šmíd L., Pilka S. (74. Juřeník M.), Pilka I. (69. Marek V.), Pančocha J., Ondřej V. (85. Kúdela R.), Ondřej T., Mach M. (52. Valášek P.), Kunovský R., Kelíšek M.
Trenér: Martin Vícha.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kociňák T. (88. Kandrnál P.), Kociňák J., Kalina P., Jurásek L., Janík D. (46. Kopták J.), Gabrhel R. (86. Jančařík J.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Od úvodního hvizdu byli domácí lepším mužstvem a působili fotbalověji. V 9. minutě Šumičtí zahrávali standardku, ale Zábranský vyrazil na roh a z následného rohu Ondřej Václav otevřel skóre, 1:0. O šest minut později postupoval sám na domácího gólmana Janíček, ale ten jej vychytal. Ve 35. minutě srovnal krásnou střelou ze třiceti metrů Šašinka pod břevno Šidlovy branky, 1:1. V 61. minutě po pěkné akci Kelíšek strhl vedení na stranu domácích, 2:1. V 72. minutě zahráli hosté rychlý protiútok a Sviták srovnal na 2:2. O šest minut později míč propadl na malém vápně a Kopták poprvé poslal hosty do vedení, 2:3. V 84. minutě měli domácí výhodu a Valášek upravil na konečných 3:3.
Nejlepší hráči: Radim Kunovský - Oldřich Šasinka

D. Němčí B - Bánov 4:1 (1:0)
Branky: 39. (p) Ježek Vít, 50. Kadlček R., 55. Krchňáček R., 57. Salát J. - 86. Polák V.
ŽK: 39. Mahdal Do., 56. Velecký R., 70. Mahdalíček P., 74. Lux R., 75. Polanský T. (Bánov).
Diváci: 150. Rozhodčí: Jan Houdek - Vojtěch Jahoda, Patrik Šustek (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský A. (75. Bršlica Z.), Pochylý M., Mikulec M., Mahdal A., Krchňáček R., Kadlček R. (68. Loutocký P.), Ježek Vít, Ježek Václav, Míšek J., Salát J.
Trenér: neuveden.
Bánov: Skalník D. - Suchánek P., Polák V., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (46. Velecký R.), Mahdal Do. (46. Polanský L.), Lux R. (75. Bulejko P.), Guryča R., Martinka P., Křižko P., Polanský T. (83. Hauerland J.).
Trenér: Karel Kopeček.
Utkání, které ovlivnilo dusné počasí, mělo první poločas dramatický průběh. Nicméně v 10. ani v 15. minutě nedokázali domácího brankáře prostřelit. Ve 39. minutě však fauloval v pokutovém území Mahdal a byl nařízen pokutový kop, který proměnil Vít Ježek. Ve druhém poločase hostům docházely fyzické síly a výsledkem byly tak dvě rychlé branky. Nejdříve v 50. minutě se prosadil Kadlček, který využil zaváhání hostující obrany a po krásné kombinaci prostřelil brankáře. V 55. minutě pak na 3:0 zvyšoval Richard Krchňáček, který využil krásného brejku. V 57. minutě se pak prezentoval Salát a zvyšoval na 4:0. Hosté byli zralí na ručník, ale v 86. minutě se jim podařilo snížit na 4:1 zásluhou Poláka.
Nejlepší hráči: Richard Krchňáček - Vladimír Polák

Slavkov - Drslavice 0:1 (0:1)
Branky: 45. Pijáček L. (Drslavice).
ŽK: 58. Stojaspal R. - 20. Švajda D., 83. Mikulinec R. Diváci: 50.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Martin Tokoš, Libor Švardala (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A. (46. Peter O.), Polášek B., Plšek J., Mančík M., Jankůj M. (77. Pištěk M.), Chovanec M. (65. Šimek P.), Halík J., Habarta J. (46. Kovačovič M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L., Orlovský M., Mikulinec R., Máčala R., Hroch V., Švajda D.
Utkání se hrálo za úmorného vedra. Zápas byl v první půli vyrovnaný, ale šanci na vstřelení branky si nevypracovalo ani jedno mužstvo. Jediná branka utkání tak padla až v nastavení prvního poločasu, kdy se hostující Pijáček uvolnil v pokutovém území a lobem přehodil domácího brankáře 0:1. Ve druhém poločase měli domácí převahu, ale zklamali po střelecké stránce. Ke konci utkání v 81. minutě šel sám slavkovský Mančík na hostujícího gólmana, ale bez úspěchu. V 83. minutě Jankůj nedokázal překonat ležícího gólmana Hrocha. Dvě minuty před koncem zápasu Stojaspal mohl srovnat, ale ve vyložené šanci minul branku. Hosté nakonec šťastně, ale zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Martin Jankůj - Lukáš Pijáček