Štěrbová čepovala jedenáctku

Kunovice Sport 10 / 03 / 2011

Dramatický zápas s úspěšnou koncovkou odehrály Kunovjanky s Bohunicemi. V zápase dvou exinterligových týmů rozhodla o vítězi přesná muška Štěrbové se Sklenářovou.
Kunovice - Bohunice 26:22 (12:13)
Kunovice začaly aktivně a ujaly se vedení 3:1. Jenže pak vyprodukovaly sérii technických chyb a Brňanky otočily kormidlem zápasu, když se ujaly tříbrankového vedení. Domácí hráčky v závěru poločasu zabraly a stáhly manko na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločase doslova zavřela domácí branku Rajnohová a hra Kunovic opět začala získávat na jistotě. Rozhodnutí se přesto zrodilo až v závěrečných minutách. „V útoku nám chyběla myšlenka a jen v první půli jsme udělaly čtrnáct technických ztrát. Obranu ovšem musím pochválit, pracovala spolehlivě a výtečně zachytala Rajnohová,“ uvedla trenérka Věra Tománková. Sedmičky 5:0, vyloučení 4:5, 63 diváků.
KUNOVICE: Rajnohová, M. Pavlíčková - Hrabalová, Dedková, Hastíková 3, Sklenářová 9/5, Beranová 1, Kosinková 1, Křeháčková, Kudrová, Štěrbová 11, Pavlíčková K., Gálová 1.
Měnín - Vlčnov-Bánov odloženo
Vlčnovjanky si brousily zuby na beznadějně poslední Měnín, na kterém chtěly ukojit hlad po vítězství, ale čáru přes rozpočet jim udělala marodka domácího týmu. „Jejich žádost o odklad jsme bez váhání posvětili, vždyť za čtrnáct dní nás může potkat to stejné,“ reagoval kouč Radmil Schneider. Jeho výběr tak aspoň nečekané týdenní přestávky využije k doléčení všech šrámů. Zápas byl odložený na sobotu 26. března.

autor: ceh, zde