Štěrbová se Sklenářovou na vše nestačily

Sport 14 / 03 / 2012

S vysokou porážkou se vrátily z palubovky rezervního týmu Poruby prvoligové házenkářky Kunovic. Rozhodnuto bylo již v poločase, který Severomoravanky vyhrály třináctibrankovým rozdílem!
Poruba B - Kunovice 44:27
Interligová Poruba měla ve 23. kole volný los, a tak dres prvoligové zálohy oblékla hned šestice hráček. Domácí tým začal získávat vedení od úvodních minut, neboť Kunovicím se nedařilo zastavovat střelecký nápor Poruby obranou ani díky brankařkám. Po úvodním poločase se tak mohly Kunovjanky „pochlubit“ bilancí téměř jedné obdržené branky za minutu. Po změně stran přišel nápor hostujícího celku, který však netrval příliš dlouho. „Domácí tým stáhl pod vlivem vysokého vedení z palubovky hráčky áčka. Když pak zjistil, že začínáme náskok stahovat, opět je poslal na palubovku a bylo po šancích na lepší výsledek,“ uvedla hrající trenérka Jarmila Štěrbová. Kunovjanky navíc trápily technické chyby, kterých vyprodukovaly neuvěřitelné množství. V dalším kole přivítají Kunovice v sobotu rezervní tým Zlína. Derby začíná v 15 hodin. Branky ze sedmiček 3:4, vyloučení 2:4. Rozhodčí: Smékal, Steiger, 71 diváků. Poločas 25:12.
Kunovice: Omelková, M. Pavlíčková - Hrabalová 2, Sklenářová 8/1, Beranová, Horáková 4/1, Kosinková 1, Křeháčková 1, Štěrbová 9, K. Pavlíčková, Hanáková 2/2.
1. Slavia B    15    15    0    0    444 : 337    30
2. Liberec    14    11    0    3    399 : 357    22
3. Otrokovice    14    10    1    3    388 : 345    21
4. Poruba B    15    9    0    6    435 : 393    18
5. HC Plzeň    14    9    0    5    331 : 291    18
6. Olomouc B    14    7    1    6    411 : 369    15
7. Zlín B    15    6    1    8    384 : 357    13