Stoper Erich Brabec Slovácko neposílí

Stoper Erich Brabec Slovácko neposílí
Uherské Hradiště Sport 12 / 06 / 2012

Prvoligoví fotbalisté 1.FC Slovácko tráví momentálně dovolenou a dění v klubu je tak trochu ve stínu EURO. Situace kolem hráčského pohybu by se dala charakterizovat jako klid před bouří, nebo možná klid před přípravou. K žádné velké bouřce se totiž neschyluje.
I přesto se nějaké zajímavé náznaky mezi veřejností objevovaly. Především hostovací výměna Václava Ondřejky za mladoboleslavského Iva Táborského fanoušky zaujala, ale nakonec se ukázalo, že z tohoto mračna nezaprší. „Byla to jen myšlenka, která se nepřerodila v nic konkrétního,“ odmítl transfer sportovní ředitel Mladé Boleslavi Ladislav Minář. „Mohl to být zajímavý impuls pro oba hráče, ale když to Středočeši zavrhli, tak Venca u nás zůstává,“ potvrdil generální sekretář Slovácka Petr Pojezný. Zároveň padlo i angažování plzeňského mladého útočníka Jakuba Hory, o kterém se spekulovalo. Stejně tak padlo i angažování velezkušeného Ericha Brabce, který koketoval s Olomoucí, až si prokoketoval Slovácko. „Vzali jsme mladého Hofmana a brát dalšího finančně náročného hráče by nebylo příliš rozumné. Stoperů máme momentálně dost,“ uzavřel Pojezný inventuru obranné formace, ve které zůstává i Košut, na nějž uplatnil klub roční opci ve smlouvě. Ta ale může ještě doznat změn. O Lukáše Kubáně projevil zájem mistrovský Liberec, který tak trochu kalkuluje s prodejem Gebre Selassieho po EURO a slovácký levý bek by se mu jako náhrada hodil. Jenže Kubáň je ve Slovácku pod smlouvou, a tak by pár milionů na vyprahlé slovácké konto muselo přijít.
Jeden otazník visí nad záložní řadou. David Pavelka by rád zamířil pod mistrovský Ještěd, a tak by přišel na přetřes návrat Jiřího Valenty, který tak trochu naznačoval při ligové derniéře Žižkova na Slovácku.
Jenže situace se změnila. „Zůstávám v Jablonci. Sehnali mi tady byt a navíc odešel Jarolím, který neprodloužil smlouvu, takže moje šance prosadit se do kádru stoupla,“ vzkazuje na Slovácko Valenta. Zdá se tedy, že v záloze by jedno uvolněné místo být mohlo. Jestli jej zaplní mladičký Trávník, nebo navrátilec z hostování Kerbr, či někdo úplně nový, to naznačí příští týdny. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace