Straňané bodují i v devíti, Kunovice nakopla rychlá branka

Slovácko Sport 29 / 05 / 2014

Strání - Prakšice 6:0 (1:0)
 V první půli hosté vytvořili před svou brankou obranný val, proti kterému se domácí dokázali prosadit pouze jednou. Po hodině hry domácí dali dva slepené góly a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. V 68. min. byli pro vzájemnou potyčku vyloučení domácí Vojtek a Bruštík a na druhé straně Gajdůšek. Domácí i v devíti dokázali ještě třikrát překonat brankáře Prakšic. Branky: Frühauf 2, Pomajbík 2, Mimochodek, Koritina.
Ostr. Lhota - Sušice 5:0 (0:0)
Domácí takřka smíření se sestupem podali zvláště po přestávce velmi dobrý výkon, kdy nasázeli Sušicím pět branek. Branky: Štergenich D. 2, Kuban 2, Pešík.
Nedakonice - Sehradice 3:3 (2:1)

Domácí získali rychle dvoubrankový náskok a zdálo se, že si v poklidu dojdou pro tři body. Opak byl ale pravdou, hosty posadila do sedla ve 36. min. branka Pavliše. Po přestávce byli hosté aktivnější a po několika příležitostech se jim v 75. min. podařilo dvěma slepenými góly otočit průběžný stav. Bod pro domácí nakonec zachraňoval v 84. min. z trestného kopu Mařák. Branky: Belák, Lukůvka, Mařák - Pavliš, Zetek, Bahulík.
Zlámanec - Kunovice 1:4 (1:3)
Domácí nastoupili v silně kombinované sestavě a v zápase tahali za kratší konec. Hosty k dobrému výkonu nakopla rychlá branka Šebáka z 1. min. zápasu. Branky: Damborský - Šebák, Škrášek 2, vlastní.
Havřice - Osvětimany 1:3 (0:2)
Hosté byli v utkání fotbalovější a už v první půli získali dvoubrankové vedení.  Domácí T. Rachůnek po hodině hry snižoval na 1:3 a o pár minut později spálil další velkou šanci. Branky: Rachůnek T. - Zýbal, Válek, Horňák.
Jalubí - Vlčnov 2:1 (0:0)
V utkání kvalitní úrovně si domácí vytvořili více šancí, ale soupeře držel na vodou výborný brankář Křen. Na vedoucí branku domácího Ulmana z 51. min. odpověděli hosté vyrovnávací brankou Činčaly o pět minut později. Vítězný gól dal T. Gajdorus v 68. min.
Koryčany - Zlechov 0:0