Branky: 57. Slovák J. - 30., 69. Mušuta M., 13. Solár M., 32. Bulko P.
ŽK: 25. Slovák J., 89. Machala R. - 56. Krasňan T., 70. Hargaš R. Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Zelený - Lukáš Mikulka, Jakub Pindeš.
Orel UB: Zámečník V. - Žižka Z., Slovák J., Skřivánek V., Meindlschmid P., Machala R., Keňo F., Josefík O., Havlík J., Gureň M., Gášek L.
Trenér: Václav Zámečník.
Žítková: Šedivý M. - Solár M. (75. Pleva L.), Pollák M. (65. Kramárik M.), Mušuta M. (80. Šedivý L.), Lebánek M., Krasňan T., Krasňan F., Hargaš M., Habánik S. (46. Hrubý M.), Bulko P., Repa M. (46. Hargaš R.).
Trenér: Jan Kubáň.
Domácí se museli obejít bez pěti hráčů základní sestavy a tomu odpovídala i jejich hra. Hosté od úvodu tlačili domácí, ale ti se pomocí skvěle chytajícího Zámečníka drželi. Ve 13. minutě poprvé udeřili hosté zásluhou Solára, který prostřelil Zámečníka. Hosté dále útočili a ve 30. minutě se prosadil Mušuta. Dvě minuty nato se prosadil Bulko opět po chybě domácí obrany. Druhý poločas začal nátlakem domácích. V 57. minutě se prosadil Slovák, který zužitkoval nařízený nepřímý kop. V 69. minutě dostal míč do úniku Mušuta, gólman skvělým vyběhnutím jeho první šanci zamezil, ale Mušuta dostal druhou šanci a střelou do protipohybu golmana překonal. Domácí mohli zkorigovat výsledek, když si Gášek poradil s obranou, ale místo střely k tyči do odkryté branky zvolil lob přes brankáře až přeloboval i branku.
Nejlepší hráči: Václav Zámečník - Michal Lebánek

Strání B - Záhorovice 2:0 (0:0)
Branky: 83. Žajgla T., 90. Tomanec L.
ŽK: 79. Nášel V. (Záhorovice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jiří Guriča (laik), Pavel Bruštík (laik).
Strání B: Mimochodek J. - Žajgla T., Zderčík P., Zderčík A., Štajner J. (67. Tomanec L.), Pavlína J., Janovský M., Janiga V., Houšť V., Haloda J., Grebík M.
Trenér: Pavel Tóth.
Záhorovice: Janíček J. - Zlámal R. (61. Kročil T. I.), Varga P., Tomáštík J., Šabršula V., Slinták K., Polanský I., Ondrušek D., Nášel V., Krč P., Jál J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
V prvních 45 minutách se hrálo pouze na polovině Záhorovic. Strání mělo převahu, ale vyložených šancí si moc nevytvořilo. Herní pojetí alá Barcelona vyneslo pouze jedno břevno a jednu střelu, kterou gólman Záhorovic zlikvidoval. Druhý poločas vypadal úplně stejně jako první, Záhorovice se v 11-ti hráčích bránily a Strání útočilo. Útoky končily pouze vedle nebo v náručí Janíčka. Fotbalový bůh se smiloval nad domácími v 83. minutě, kdy Žajgla dostal přesnou přihrávku a střelou od tyče otevřel skóre. Záhorovice se po vstřelené brance už odevzdaly úplně, a proto v 90. minutě v pohodě nikým nebráněný Tomanec zvýšil na 2:0.
Nejlepší hráči: Antonín Zderčík - Igor Polanský

Nezdenice - Pitín 3:1 (1:0)
Branky: 65., 90. Kolínek M., 20. Salvet L. - 80. Schäffer P.
ŽK: 82. Šašinka O. - 25. Bureš M. Diváci: 90.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Daniel Janík (laik), Pavel Berčík (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Salvet L., Kolínek M., Kociňák T. (46. Kukuča L.), Kociňák J., Jurásek L., Jančařík J. (55. Lebánek L.).
Trenér: Libor Kolínek.
Pitín: Urbánek P. - Trllo Z., Spáčil Z., Schäffer P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A. (30. Lukáš D.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Kuchař M. (75. Divila J.).
Trenér: David Lukáš.
Zápas začal za ideálního počasí, ani déšt ani horko. Domácí již ze začátku utkání zatlačili hosty do hluboké defenzivy a ve 20. minutě po rohovém kopu slavil první branku Salvet, který se prosadil hlavou. O minutu později měli domácí vyloženou šanci, ale z jednoho metru netrefili branku. Hosté v prvním poločase vystřelili na branku domácích až ve 27. minutě ale domácí brankář vyrazil míč na rohový kop. Ve druhém poločase začali opět lépe domácí, měli dvě tutovky, avšak branku z nich nevytěžili. Domácí zvýšili až v 65. minutě po samostatné akci Kolínka, který dával na 2:0. Hosté se dočkali v 80. minutě, kdy do prázndné branky dorážel Schäffer a dával na 2:1. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale v poslední minutě utekl domácí Kolínek, který pečetil skóre utkání na 3:1.
Nejlepší hráči: Marek Kolínek - Pavel Urbánek

Přečkovice - Boršice u Bl. 2:3 (1:1)
Branky: 8. Nevěřil J., 47. Valíček B. - 22. Rybníkář D., 48. Nožička J., 88. Šimek R.
ŽK: 38. Slánský M. - 44., 84. Chudík L., 87. Kusenda P., 88. Šimek R. ČK: 84. Chudík L. (Boršice u Bl.). Diváci: 28. Rozhodčí: Václav Mahdal - Karel Šenkeřík (laik), František Motyčka (laik).
Přečkovice: Hart Š. - Valíček B., Tureček Z., Slánský M., Procházka M., Nevěřil J., Michalec M., Hanák L. (67. Novosád J.), Hamouz L., Bezruč M., Baumann J. (55. Hodulík R.).
Trenér: Pavel Holík.
Boršice u Bl.: Doležal R. - Šimek R., Stodolák Mi. (88. Vítek T.), Rybníkář D. (40. Tureček M.), Nožička J., Kusenda P., Ježek P., Chudík L., Huspenina M., Humpula J., Halík M. Trenér: Vladimír Bílík.
Hosté se mohli už ve 3. minutě radovat z branky, když si na centr naběhl Rybníkář, ale prázdnou branku minul. Pravidlo „nedáš - dostaneš“ se vyplnilo, když Nevěřil první střelou k tyči otevřel skóre, 1:0. Domácí byli od té chvíle fotbalovější, ale jen po šestnáctku hostující obrany. Boršice se dočkaly vyrovnání. Ve 22. minutě si naběhl na centr Rybníkář a hlavou srovnal na 1:1. Hosté se mohli ve 43. minutě dostat do vedení, ale Tureček těsně minul prázdnou branku. Začátek druhého poločasu byl velmi hektický, ve 47. minutě se domácí dostali do vedení Valíčkem, 2:1. Vzápětí Nožička z protiútoku srovnal na 2:2. Od té chvíle se hra vyrovnala, obě mužstva hrála nakopávaný fotbal a obě obrany byly velmi dobře postavené. Přesto se hosté v 88. minutě ujali vedení, kdy z přímého kopu se trefil Šimek. Do konce zápasu se domácím již srovnat nepodařilo.
Nejlepší hráči: Josef Nevěřil - Roman Šimek

St. Hrozenkov - Hradčovice 0:0
ŽK: 50. Janíček P. - 63. Koníček P.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Lukáš Hubál - Tomáš Keňo (laik), František Macek (laik).
St. Hrozenkov: Vondra M. - Škriečka J., Straka M., Ostravský R., Králík M., Janíček P., Husařík M., Gabrhel P. (81. Lukáš M.), Breznický R. (64. Hubáček T.), Breznický P., Blaho T. Trenér: Josef Vaculík.
Hradčovice: Šmíd J. - Švestka V. (46. Božarov P.), Rosík V., Mikulec D., Koníček P., Hruboš R., Hruboš O., Hostýnek P., Hlaváč V., Daněk O., Blažek D.
Trenér: Radim Mikulec.
Oboustranně technické utkání s množstvým vyložených brankových situací, se kterými si ale oba gólmani dokázali poradit. Ve 30. minutě byl ve vápně faulován domácí Straka a rozhodčí Hubál nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se postavil faulovaný hráč Straka, který tak potvrdil pravidlo, že faulovaný hráč penaltu kopat nemá. V první půli si domácí vytvořili nespočet šancí ke skórování. Jen pro ilustraci, v jednom případě si hráči tak dlouho ve vápně dávali přednost, kdo kopne míč na bránu, až jim ho obránci Hradčovic sebrali. Ve druhé půli se do více šancí dostali hosté a i oni se několikrát mohli ujat vedení. Mokrý terén dělal ale oběma mužstvům problém při zpracování míče. S remízou mohou být nakonec spokojeny oba týmy.
Nejlepší hráči: Richard Ostravský - Petr Koníček