Straňané navýšili náskok!

Slovácko Sport 29 / 10 / 2015

I. A. sk. B

Osvětimany - Skaštice 2:7 (0:3)
Hosté udeřili hned v úvodu a již po pětadvaceti minutách hry bylo jasno, který tým šel přesvědčivě za třemi body. Domácí dokázal ve druhém poločase zaznamenat pouze dvě čestné trefy. Branka: Válek, Zýbal.

Strání - Dol. Němčí 1:0 (0:0)
Straňané opět o bodík zvýšili svůj náskok na čele tabulky. Tentokrát byli jejich soupeřem hráči Dol. Němčí, kteří dobrým výkonem značně znepříjemnili Straňanům cestu za třemi body. O těch rozhodl záložník Haloda až v 77. minutě a rozradostnil opět velice slušnou návštěvu diváků, kterých dorazilo přes čtyři stovky. Branka: Haloda.

Nedachlebice - Žalkovice 2:0 (0:0)

Hosté se drželi až do 76. minuty. Poté se prosadili Nedachlebičtí poprvé a pojišťovací zásah přidali tři minuty před koncem řádné hrací doby.
Branky: Sedlář, Haša.

Bojkovice - Březolupy 1:2 (0:0)
Zápas skončil lépe pro hosty, kteří se ujali vedení patnáct minut před koncem, domácí Miča ovšem dokázal vyrovnat. Bojovný tým Březolup si ale vzal po pěti minutách opět vedení na svou stranu a rozhodl o zlatých třech bodech.
Branka: Miča - Burša, Kundrt.

Vlčnov - Kvasice 1:2 PK (1:1)
Hosté šli do vedení ve 28. minutě, Vlčnov však zvládl zásluhou zkušeného Činčaly za šest minut vyrovnat. Na řadu nakonec musely přijít až pokutové kopy. V těch byly úspěšnější Kvasice (1:2).
Branka: Činčala.

Hluk - Jaroslavice 3:1 (2:0)
Hlučané se dostali do vedení v 8. minutě Botkem. Druhou trefu zvládli domácí přidat ještě do poločasu. Po deseti minutách druhé půle dokázaly Jaroslavice snížit. V 75. minutě ale přidal uklidňující branku Smělík.
Branky: Smělík 2, Botek

Újezdec - Mladcová 4:0 (2:0)
Újezdci se začalo opět dařit a sbírá body. Tentokrát to odnesla Mladcová. Čtyři branky v síti hostujícího gólmana Zapletala stačily na pohodlné vítězství. Mladcová se tak ocitla po tomto kole na dně tabulky 1. A třídy. Branky: Vacula 2, Velecký, Slinták.