Branky: 24. Konrád P. - 84. Struhařík L.
ŽK: 58. Konrád P. - 38. Struhařík L., 65. Matucha K., 83. Machala Ra. Diváci: 85.
Rozhodčí: Jakub Pindeš - Radek Šopík, Petr Novák (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Skřivánek V., Popelka L., Moravanský T., Meindlschmid P., Machala R., Lux R. (46. Jahoda K., 70. Keňo F.), Konrád P., Kočica M., Hroch M., Gureň M. (46. Durďák V.).
Trenér: Tomáš Moravanský.
Bystřice p. L.: Hodulík J. - Tomanec M. (84. Matucha K.), Struhařík L., Slezák V., Pokorný D., Matucha K., Machala Ra., Londýn M., Kubena P. (74. Baný J.), Hruška P., Hanák T.
Trenér: Lumír Maršálek.
Hrál se velmi kvalitní kombinační fotbal ze strany domácích, kteří ze svých akcí získávali šance. Ve 24. minutě domácí Konrád prošel pokutovým územím a vystřelil těsně nad gólmana, 1:0. Další průběh poločasu byl v roli hostů, ale ti své střely zpoza pokutového území neumístili do sítě. Ve druhém poločase byla lepší Bystřice, ale ani po střele Slezáka, která se odrazila od břevna, se nedočkala vyrovnání. l Brod hrozil pouze z protiútoků, které také neskončily gólem. V 84. minutě využil svou šance Struhařík a po úniku vyrovnal na konečných 1:1.
Nejlepší hráči: Petr Konrád - Vlastimil Slezák

Pitín - Přečkovice 5:3 (1:1)

Branky: 72., 83. Kuchař M., 30. Kozubík A., 75. Spáčil Z., 80. Gabrhel P. - 27. (p) Hodulík R., 53. Valíček B., 77. Jančář M. ŽK: 51. Schäffer P. - 80. Hanák L. Diváci: 80.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Pavel Berčík (laik), Hynek Šenkeřík (laik).
Pitín: Salvet L. - Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Krejzlík T., Kozubík A., Holík K., Gabrhel P., Berčík P.
Trenér: Zdeněk Spáčil.
Přečkovice: Tureček Z. - Vrba M., Valíček B., Procházka M., Nevěřil J., Krejčiřík L., Kaniok R., Hodulík R. (54. Jančář M.), Hanák L. (81. Kadleček J.), Bezruč M. (65. Klepš M.), Bednařík S.
Trenér: Pavel Holík.
Hosté od začátku utkání zatlačili domácí před jejich branku a vypracovali si několik šancí, které neproměnili. Až ve 27. minutě Hodulík vstřelil vedoucí branku, 0:1. Po této brance domácí hodně přidali a ve 30. minutě vyrovnali Kozubíkem. V 53. minutě opět hosté vstřelili vedoucí branku Valíčkem. Po této brance domácí začali hrát výborný fotbal, začali běhat a přehrávat hosty ve všech faktorech. V 72. minutě vyrovnali Kuchařem na 2:2. V 75. minutě Spáčil vstřelil vedoucí branku domácích. Hosté v 77. minutě vyrovnali Jančářem a pak domácí excelovali brankami, v 80. minutě zvýšil Gabrhel na 4:3 a v 83. minutě Kuchař pečetil výsledek. Ve druhém poločase mělo utkání výbornou úroveň a diváci mohli být s hrou obou mužstev spokojeni.
Nejlepší hráči: Marek Kuchař - Bohdan Valíček

St. Hrozenkov - Suchá Loz 0:2 (0:1)
Branky: 45. Kandrnál M., 47. Vlk P.
ŽK: 62. Kandrnál M. (Suchá Loz). Diváci: 55.
Rozhodčí: Martin Tokoš - Dušan Šopík (laik), Petr Luks (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P. - Ostravský R., Machara P., Králík M., Janků L., Janků J., Husařík M., Gabrhel P., Černický M. (7. Keňo T., 57. Sedlačík P.), Bečar T., Antál T. (69. Ostravský F.).
Trenér: Radek Šprtel.
Suchá Loz: Mahdal P. - Vlk P., Straňák L., Medůsek M., Král V., Krajčovič Z., Kandrnál M. (65. Král Š.), Gazdík P., Bujáček V., Bradáč R., Bartoš D. (58. Pražan P.).
Trenér: František Král.
Zápas z čela tabulky se odehrával v bojovném duchu. Hned ve 2. minutě se dostali hosté ke střele z šestnácti metrů, ale pokus skončil pouze na tyči. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, ale ani jeden tým nevyčníval. Ve 45. minutě stanovil hostující Kandrnál hlavou z rohu poločasové skóre na 0:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když už ve 47. minutě potrestal zaváhání domácí obrany střelou do odkryté brány Vlk. Hosté se i nadále dostávali do příležitostí, ale největší šance z 76. minuty skončila na břevně. Zápas tedy skončil 0:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Bečar - Matěj Kandrnál

Záhorovice - Komňa 3:2 (3:2)

Branky: 9. Michalčík R., 13. Chaloupka O., 43. vlastní - 38. Krovina Z., 45. Panák M.
ŽK: 80. Ondrušek D., 85. Pospíšil L. - 69. Hanke T. Diváci: 110.
Rozhodčí: Jan Šupák - Jiří Gřunděl (laik), Jiří Šašinka (laik).
Záhorovice: Šabršula V. - Varga P., Pospíšil L., Polanský I. (46. Šust R.), Pokorný D. (58. Ondrušek D.), Michalčík R., Kročil T. (58. Kročil T. I.), Kočí Z., Jál J. (69. Trška O.), Chytrý T. (89. Struhelka A.), Chaloupka O.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Varaďa M., Staník M., Panák M., Mojžíšek T. (69. Hloušek J.), Lisoněk L., Krovina Z., Hanke T., Dolina M., Birás A.
Trenér: neuveden.
Zápas v Záhorovicích byl zápasem prvního poločasu. První branku vstřelili domácí už v 9. minutě Michalčíkem, 1:0. O čtyři minuty později se domácí radovali podruhé, když síť rozvlnil Chaloupka, 2:0. Hosté se nenechali zahanbit a snížili ve 38. minutě na 2:1 Krovinou. Čtvrtá branka padla po nákopu domácích, kde došlo k nedorozumění mezi brankářem hostí a Birásem. Brankář vykopával směrem dopředu, ale nešťastně se mu tam připletl jeho spoluhráč, od jehož zad se míč odrazil až za brankovou čáru, 3:1. V nastavené minutě prvního poločasu pouze korigoval výsledek Panák na 3:2. Jelikož ve druhém poločase už žádná branka nepadla, tak tři body zůstaly v Záhorovicích.
Nejlepší hráči: Ondřej Chaloupka - Michal Dolina

Korytná - Rudice 1:3 (1:0)
Branky: 6. Kroča M. - 63. Machala P., 80., 87. Plášek V.
ŽK: 40. Jadrníček A. (Rudice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Vojtěch Jahoda - Josef Flasar (laik), Ondřej Houba (laik).
Korytná: Poláček D. - Zetka P., Zámečník M., Vacula J., Novysedlák P., Lekeš P., Kroča M. (73. Popelka L.), Kadlčík K. (46. Výmola P.), Čaňo T., Bobčík P. (83. Paluřík J.), Blaha M.
Trenér: František Lekeš.
Rudice: Daněk S. - Plášek V., Plášek M., Machala P., Jurásek M., Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P., Daněk M., Brostík M. (46. Poláček D., 85. Minařík T.).
Trenér: Marián Šopík.
Korytná začala zápas aktivněji a hned v 6. minutě vstřelil první branku utkání domácí Kroča, který zužitkoval přihrávku Lekeše. Hosté mohli vyrovnat v 15. minutě, avšak Hladiš v šanci přestřelil branku. Ve 27. minutě mohli domácí přidat druhou branku, avšak hostující gólman jejich šanci zneškodnil. Na konci prvního poločasu měli hosté velkou šanci na vyrovnání, ale skóre se nezměnilo. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté. V 60. minutě neproměnil hostující Gavenda tutovou šanci. V 63. minutě se hostům podařilo vyrovnat, branku vstřelil Machala po samostatné akci. V 80. minutě hosté strhli vedení na svou stranu, trefil se Plášek. V 87. minutě pečetil skóre utkání hostující Plášek, který vstřelil druhou branku.
Nejlepší hráči: Michael Zámečník - Michal Hladiš

Strání B - Žítková 4:0 (3:0)
Branky: 3. Pavluš M., 10. Tóth P., 27. (p) Miklovič P., 60. Zderčík A.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jiří Němec - Jiří Guriča (laik), Václav Šidlo (laik).
Strání B: Mimochodek Josef - Zderčík A., Vintr P., Tóth P. (69. Janovský M.), Štajner J. (61. Žajgla T.), Popelka J., Pavluš M. (21. Tinka P.), Miklovič P., Čaňo P., Adámek M. (65. Čaňo V.), Zderčík P. (75. Mahdal D.)
Trenér: Pavel Bruštík.
Žítková: Šedivý M. - Štefánik M., Pouza D., Novanský P., Lebánek M., Kako K. (75. Arbet J.), Hrubý M., Hargaš R., Hargaš M., Habánik S., Čejka D.
Trenér: Jan Kubáň.
Od začátku utkání byli lepším mužstvem hráči domácích, kteří se již ve 3. minutě ujali vedení, branku vsítil Martin Pavluš. Tlak domácích pokračoval i nadále a v 10. minutě zvýšil stav utkání Pavel Tóth. Ve 27. minutě byl nařízen pokutový kop ve prospěch domácího mužstva za podražení. Pokutový kop bezpečně proměnil Miklovič a upravil skóre na 3:0. Ve druhém poločase tempo výrazně opadlo, což bylo dané také vlivem klimatických podmínek. V 60. minutě vsítil poslední branku utkání domácí Zderčík. Poté se již dohrávalo v poklidu bez velkých vyložených šancí. V zápase také nebyla udělena ani jedna karta.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Roman Hargaš