STRÁNÍ

STRÁNÍ
Strání Sport 25 / 07 / 2008

6. místo 26 13 3 10 57:54 42

Vyšší mety si před sezonou vytyčil oddíl Strání, který si plánoval dosáhnout na bednu. Trojlístek nejlepších měl nakonec ale úplně jiné složení. Přesto klub šestou příčku za neúspěch nepovažuje.
„Cíl jsme nesplnili, ale i tak jsem spokojený. Hrajeme s vlastními hráči, disponujeme velkou líhní, což představuje slušný základ pro příští léta,“ vyzdvihuje trenér Antonín Popelka. „Jen zastávám názor, že uhrát šesté místo v I.B třídě je pro nás málo. V budoucnosti bych rád zaútočil výš. Kolektiv je celkem mladý, zapálený do boje, ale často schází zkušenosti, které jsou k nezaplacení. Některá utkání se slabšími proto nedotáhne do zdárného konce, neboť předčasně poleví, soupeře podcení. Taková nepříjemnost nás potkala u sestupujících Nedakonic, jimž jsme darovali zbytečné body,“ vzpomenul na jeden z horších zápasů kouč.
V družstvu Strání panuje vidina útočného fotbalu, který láká a baví diváky. „Mám raději hru, v níž nechybí kombinace a góly. V současné době se v kádru také nachází daleko více ofenzivních hráčů než těch do defenzivy. Proto také nejásám nad počtem obdržených branek,“ zkritizoval slabinu Popelka, který sází na bojovnost a dravé mládí. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace