Strání a Osvětimany nadělovaly svým soupeřům sedmičky

Slovácko Sport 08 / 05 / 2014

Prakšice - Zlechov 2:1 (2:1)
Domácí začali náporem, který jim vynesl dvoubrankové vedení. Po půlhodině se hra vyrovnala a ve druhé půli měly oba celky šance na vstřelení branky, ale výsledek se již nezměnil. Branky: Hruboš 2 - Velcr.
Osvětimany - Vlčnov 7:0 (4:0)
Utkání se stalo až jednoznačnou záležitostí pro domácí, kteří už po půlhodině hry vedli 4:0. I ve druhé půli domácí diktovali hru a brankově se prosadili v závěrečné půlhodině. Branky: Zýbal 3, Válek 2, Exel 2.
Kunovice - Jalubí 2:1 (0:1)
Hosté šli do vedení v 11. min., po rohovém kopu se trefil Doseděl. Domácí po přestávce využili podpory větru a během úvodní čtvrthodiny otočili výsledek. O oba góly se postaral Lahodný v 54. a 57. min. V 76. min. byl hostům vyloučen po druhé žluté kartě Klajn.
Sušice - Havřice 2:0 (2:0)
 Hosté mohli už v první minutě jít do vedení, ale to se jim nepovedlo. Naopak v 5. min. inkasovali po trestném kopu Skopala. Ve 20. min. navýšil skóre po rohovém kopu Kaštánek. V první půli si domácí udržovali převahu, ale další šance už neproměnili. Ve druhé půli hosté s podporou větru měli více ze hry, ale střelecky se neprosadili, naopak v závěru trefil Kaštánek břevno.
Strání - Zlámanec 7:1 (2:1)
Domácí svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Hosté ve 44. min. z ojedinělé akce sice snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí po přestávce zpřesnili koncovku a v 71. min. už vedli 7:1. Branky: Vojtek 3, Frühauf 2, Pomajbík, Mimochodek - Šurmánek M.
Ostr. Lhota - Nedakonice 2:3 (1:1)
 V bojovném zápase domácí na vedoucí branku hostí odpověděli dvěma góly a v úvodu druhé půle otočili průběžný stav. O výhru ale přišli v závěrečné desetiminutovce, kdy hosté dvěma góly zvrátili konečný stav na svou stranu. Branky: Pešík, Štergenich D. - Belák 2, Klečka
Sehradice - Koryčany 2:0