Strání bodově naplno

Strání Sport 16 / 05 / 2019

Fotbalisté Strání zvládli uplynulý týden na jedničku. Nejprve ve středečním vloženém kole doma porazili Lanžhot 1:0 díky brance Michalce.
Břeclav - Strání 0:2
Jako první zahrozili domácí v 6. minutě, kdy pouze rozvlnili boční síť hostující brány. Poté se dostali ke slovu hosté, a to ve 12. minutě, kdy brejk přetavil v první branku Michalec. Břeclav mohla vzápětí srovnat, ale gólman Popelka byl na svém místě. Podruhé hosté udeřili ve 27. minutě, kdy po brejku do prázdné brány dorážel Vojtěch Čaňo. Po změně stran hosté opět spoléhali na brejky, ale žádný už nedokázali zužitkovat, ani domácí, kteří nehráli zrovna v rukavičkách, si mnoho šancí nevytvořili. „S uplynulým týdnem jsem spokojený. Dokázali jsme dvakrát vyhrát, ale stále musíme bojovat,“ uvedl po utkání Igor Gúčik, trenér Strání.
Poločas: 0:2, Branky: Michalec, V. Čaňo
Strání: Popelka - Gardian, Silnica, Holík, Lorenc, Palík, Michalec (80. Bruštík), V. Čaňo (66. Durec), Frühauf (83. KOníček), Mimochodek, O. Čaňo.,
Strání - Lanžhot 0:1
Poločas: 0:0, Branka: Michalec