Strání je už v čele

Slovácko Sport 13 / 04 / 2011

Bojkovice doma nestačily na Havřice

Hluk B - Slavkov 1:2 (0:1)
V první půli měla navrch domácí rezerva, ale Miroš a Klabačka trefili pouze tyč. V závěru půle pak hostující Tománek z trestného kopu dal vedoucí gól. Po přestávce domácím vyšel vstup do zápasu, když ve 49. min. srovnal Miroš na 1:1. Domácí pak v dalším průběhu udávali tempo a chtěli strhnout vedení na svou stranu. S blížícím se koncem zápasu domácí vrhli všechny síly do útoku a tím dali možnost soupeři hrozit z rychlých brejků. Vítězný gól dali hosté v 90. min. po rohovém kopu Zajícem.
Bojkovice - Havřice 0:1 (0:0)
Hosté vyrukovali na hřišti favorita s obrannou taktikou a ta jim vycházela. Domácí se nemohli proti zhuštěné obraně prosadit, naopak ve 47. min. neuhlídali hostujícího France, který samostatnou akci zakončil gólem.
Strání - Sušice 3:0 (0:0)
Hosté drželi krok s favorizovaným soupeřem celou první půli, kdy si vytvořili i jednu vyloženou šanci. Domácí po přestávce využili podpory větru a svého soupeře zavřeli před jeho svatyni. Od 75. min. během osmi minut třikrát skórovali a rozhodli o výsledku. Dvě branky dal Pomajbík a jednu Kolaja.
Zlechov - Kudlovice 0:1 (0:1)
Domácí v úvodní desetiminutovce spálili tři tutovky, za to je hostující Blaha potrestal v 17. min. vítěznou brankou. Po přestávce se domácí proti soupeři a silnému větru nedokázali prosadit a náskok hostí nesmazali.
Jalubí - FC KORYNA 2:0 (1:0)
Hosté byli herně lepší, ale jejich akce končily na pozorně hrající obraně Jalubí. Domácí byli důraznější v šestnáctce a dvakrát se brankově prosadili, zásluhou Ulmana a Gajdoruse, další tři šance nevyužili.
Šumice - Osvětimany 2:3 (1:2)
Dramatické a zajímavé utkání, ve kterém domácím patřily úvody obou poločasů. Na začátku prvního ze čtyř šancí skórovali pouze jednou Žampachem, hosté do půlhodiny skóre otočili brankami Křemečka a Dobeše.  Po hodině hry vyrovnal domácí Kunovský, ale v 72. min. strhl vítězství na stranu hostí Karlín.
J. Otrokovice - Zlámanec 3:1