Strání jede, Hluk padl

Slovácko Sport 03 / 09 / 2015

I. A sk. B

Osvětimany - Kvasice 0:1 (0:1)
Domácí fotbalisté si nedokázali poradit s celkem Kvasic. Hosté rozhodli o jednobrankovém vítězství ve 39. minutě. Na jejich trefu už Osvětimany nedokázaly najít odpověď a nedokázaly tak navázat na tři body z předchozího kola.

Skaštice - Hluk 2:1 PK (0:1)
Svěřenci trenéra Václava Uhlíře zajížděli na půdu nováčka ze Skaštic, odkud si vezou první porážku. Hlučané padli po penaltovém rozstřelu. Utkání přitom měli dobře rozehrané, když po půli vedli 1:0. Branka: Galuška.

Strání - Vlčnov 2:0 (0:0)
Strání jede! Po bezbrankové první půli s Vlčnovem opět ukázali domácí svoji kvalitu a i po čtvrtém letošním vystoupení zůstávají bodově stoprocentní. Straňané o vítězství 2:0 rozhodli v rozmezí dvou minut. Na údery ze 70. a 72. minuty již nedokázali Vlčnovští zareagovat. Branky: Križák, Fruhauf.

Nedachlebice - Bojkovice 2:1 (0:0)
Bojkovice zůstávají bez bodu. Ani v Nedachlebicích to na body nestačilo. Když přitom v 70. minutě smazaly jednobrankový náskok domácích, vypadalo to s nimi nadějně. Radovaly se však jen pět minut, definitivně jejich odpor zlomil Haša. Branky: Soviš, Haša - Křižka.

Březolupy - Jaroslavice 2:3 PK (0:1)
Nešťastné utkání mají za sebou hráči Březolup. Na domácím trávníku přivítali Jaroslavice, které ovládly první dějství v poměru 0:1. Dvěma brankami domácího útočníka Kundrta však Březolupy duel otočily na svou stranu, v samotném závěru však vedení neudržely. Na penalty pak byli šťastnější hosté. Branky: Kundrt 2

Dol. Němčí - Újezdec 0:1 (0:0)
Také Újezdec, jak se říká, jede a bodově ještě nezaváhal. Tentokrát si připsali svěřenci kouče Poláška všechny body na půdě Dolního Němčí. Hosté rozhodli zápas jedinou brankou zkraje druhého poločasu. Stejně jako v minulém kolo tak vítězí Újezdec rozdílem jediné branky.

Žalkovice - Mladcová 1:0 PK (0:0)