Strání opět do čela

Sport 04 / 05 / 2011

Sušice doma udolaly Havřice

Šumice - Hluk B 3:3 (2:2)
Přestože domácí měli po většinu utkání hru ve své moci, tak museli třikrát dotahovat náskok hostí. Ti hráli jednoduchý fotbal, ze kterého se jim dařilo střílet branky. V závěrečném tlaku hostující obrana odolala náporu Šumic. Branky: Kunovský 2. Novák - Tinka, Žadlík, Horák.
Zlámanec - Zlechov 2:1 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně, kterému by více slušela remíza. Domácí vedli zásluhou Damborského už 2:0 v 73. min., hosté o minutu později Kremlem dali kontaktní branku. V závěru byli hosté aktivnější, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Osvětimany - Strání 0:2 (0:1)
V oboustranně útočném utkání se oba celky často dostávaly k ohrožení brankáře soupeře. Domácí trefily dvakrát tyč, hosté byli úspěšnější a dvakrát skórovali. Vedoucí gól hostí dal Vintr, druhou přidal z pokutového kopu Popelka.
Koryčany - Bojkovice 4:0 (0:0)
Hosté podali slabý výkon a v Koryčanech zklamali. Domácí v první půli proti větru udrželi čisté konto a po hodině hry se dvakrát brankově prosadili. Pak se do jediné vážné šance dostali i hosté, tu ale spálili. Domácí v závěrečné desetiminutovce dalšími dvěma góly pojistili vítězství. Branky: Lysko, S. Koval, Jančík, M. Věžník.
Kudlovice - Slavkov 1:0 (0:0)
V první půli se domácí nedokázali prosadit proti dobře organizované obraně soupeře, který také hrozil z rychlých brejků. Po přestávce měli navrch domácí, ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Až v 85. min. pronikajícího Blahu faulovala obrana hostí a z nařízené penalty dal vítězný gól Suchoň.
Sušice - Havřice 1:0 (1:0)
Hosté byli po celý zápas aktivnější, ale jejich aktivita končila před pokutovým územím Sušic. Vítězný gól domácích dal v 17. min. M. Hejda, v 70. trefil M. Kaštánek tyč a další šanci spálil Švejčara. Hosté svou jedinou vyloženou šanci promarnili.
J. Otrokovice - Jalubí 2:1