Strání se dál valí pohárem, Bojkovicím uštědřilo sedmičku

Slovácko Sport 04 / 09 / 2014

Pohár KFS: Smutným hrdinou byl ve Strání hostující Šiška

Fotbalový Pohár KFS zná čtvrtfinalisty. Uherskohradišťsko v elitní šestnáctce zastupují fotbalisté Strání a Nedachlebic, kteří si to druhou zářijovou středu rozdají o postup do semifinále.
Strání - Bojkovice 7:1
I když favorizované Strání po čtvrthodině prohrávalo, ještě do přestávky otočilo misky vah na svou stranu. Smutným hrdinou první půle se stal hostující Tomáš Šiška, který nejdříve otevřel skóre a ve 30. minutě fauloval ve vápně Frühaufa, za což šel předčasně pod sprchy a domácí z pokutového kopu srovnali. Definitivně hosty zlomil gól do šatny, ve druhé půli už na hřišti existoval jen jeden tým. Branky: Koritina 2, Haloda 2, Pomajbík 2, Vojtek - Šiška. Poločas 2:1.

Staré Město - Nedachlebice 1:3
Nováček I. B třídy na zkušeného harcovníka I. A třídy nevyzrál. Nedachlebičtí šli do vedení po chybě domácího brankáře, kterou sice vzápětí odčinil kanonýr Ondřej Hastík, ale v závěru první půle ještě odpověděl Faldyna. Po změně stran si Jiskra vytvořila tlak i šance, ale tu největší spálil v 89. minutě Hynčica. Z rychlého protiútoku pak hosté pečetili postup.
Branky: Hastík - Sedlář, Faldyna, Fojtík. Poločas 1:2.
Čtvrtfinále se hraje ve středu 10. září ve Strání. Vítěz narazí na lepšího z dvojice Kvasice - Morkovice.