Strání skórovalo v 15. vteřině

Slovácko Sport 12 / 10 / 2011

Pomajbík se blýskl hattrickem, zářili i střelci Slavkova a Bojkovic

Šumice - Zlámanec 3:1 (1:1)
Hosté využili v první půli hrubky domácí obrany a Šurmánek dal vedoucí gól. Domácí vyrovnali v závěru poločasu Polákem. O zisku bodů rozhodl v nástupu do půle druhé dvěma góly Lux, domácí pak své vedení uhájili.
Strání - Havřice 5:0 (3:0)
Domácí začali impozantně a v 15. vteřině dali vedoucí branku a v 5. min. už to bylo 2:0. Domácí na hrací ploše dominovali a když v nástupu do druhé půle dali Straňané čtvrtý gól, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Hosté domácího golmana nijak neprověřili, naopak hostující golman Rachůnek zlikvidoval ještě několik vyložených šancí domácích. Branky: Pomajbík 3, Vojtek, Zmenko
Koryčany - Zlechov 4:1 (3:0)
Bojovné a oboustranně útočné utkání hrané na těžkém terénu, na kterém se domácí hráči lépe pohybovali.
Branky: K. Věžník 2, Smela 2 - Šebák
Bojkovice - Kudlovice 4:1 (3:0)
Domácí v první půli dominovali na hrací ploše a skórovali v 16. min. Vargou, ve 26. min. pak dali slepené góly Jančovič a Vacula. Hosté v úvodu druhého dějství snížili Blahou a snažili se o zdramatizování utkání, ale jejich snahu utnul v 60. min. čtvrtým gólem Jančovič.
Jalubí - V.Otrokovice B 0:3 (0:1)
Hosté byli v utkání fotbalovější, rozhodujícím momentem byly dva slepené góly hostí v 55. min.
Branky: Šuranský, Novák, Gruber.
Sušice - Slavkov 1:4 (0:1)
Utkání bylo v poli vyrovnané, hosté svého soupeře přehráli důrazem a přesností v koncovce.
Branky: Kaštánek – Stojaspal 2, Polášek, Šimek
Nedakonice - Osvětimany 1:1 (1:1)
Lídr tabulky měl doma raketový nástup. Už ve 2. minutě centr z pravé strany dorážel za záda osvětimanského gólmana Sedlařík. Hostům se v první půli podařilo vyrovnat Březinou. Ve vyrovnaném utkání se šance střídaly na obou stranách, ovšem střelci nemířili do černého. Nedakonice si tak ve druhém zápase v řadě připsaly pouze bod.
Branky: Sedlařík - Březina