Strání stačil poločas

Strání Sport 06 / 09 / 2022

Fotbalisté FC Strání postoupili do semifinále Poháru hejtmana Zlínského kraje! Ve čtvrtfinálové bitvě týmů z opačných pólů tabulky krajského přeboru vyřadili Luhačovice, když soupeře rozebrali už v prvním poločase.

Luhačovice - STRÁNÍ 1:3

Borci z lázeňského města v osmifinále porazili Boršice 3:0 a zuby si brousili i na aktuálního lídra krajského přeboru. Jenže brzy pochopili, že jejich šance jsou prakticky nulové. Skóre totiž otevřel už v 5. minutě Jahoda, kterého ještě do přestávky napodobili Spáčil s Pechou. Za stavu 0:3 nebylo při kvalitě kádru týmu ze Zelniček co řešit.

Kouč Vladimír Stančík postupně využil všechna střídání, aby pošetřil síly na nedělní souboj s Brumovem. Luhačovice se tak dočkaly aspoň čestného úspěchu.

Straňany v jarním semifinále čekají Zborovice. Branky: Jahoda, Spáčil, Pecha. Poločas 0:3.

Zbylé výsledky: Březnice - Fryšták 3:2, Zborovice - Kvasice 4:3, Velké Karlovice - Slušovice 0:3.