Uherské Hradiště Sport 04 / 07 / 2011

1.FC Slovácko - Myjava 4:0 (3:0)
Branky: 17. a 38. z pen. Volešák, 12. Čtvrtníček, 77. Fujerik.
Sestava: Filipko - Kubáň, Kordula, Mezlík, Jeleček - Hlúpik, Volešák, Daníček, Poliaček (3. Fujerik) - Čtvrtníček (46. Szmek), Ondřejka.
V utkání s nováčkem slovenské druhé nejvyšší soutěže bylo Slovácko od úvodu lepším týmem. Hosté z Myjavy se za celý zápas téměř nedostali k ohrožení Filipkovy brány. Naopak v Hroznové Lhotě domácí Slovácko se prosadilo už v 6. minutě, když Ondřejka přepustil míč Hlúpikovi, jehož ránu brankář vyrazil k Čtvrtníčkovi, pro něhož nebylo problémem hlavou trefit prázdnou bránu. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. V 17. minutě zakroutil trestný kop Volešák tak přesně, že se za ním brankář Solnička jen ohlédl. Další branku přidal opět Volešák, který proměnil penaltu nařízenou za faul na něj. Po změně stran tempo hry mírně opadlo, ale Slovácko bylo i nadále jasně lepší. Gólové razítko dal výsledku Fujerik v 77. minutě, když po krásné uličce od Ondřejky lehce přehodil brankáře Marečka.
1.FC Slovácko - Výběr Slovácka 3:1 (0:0)
Branky: 73. Čtvrtníček, 79. Stráník, 80. Nestorovski - 70. Kohút.
Sestava: Matalyha (46. Heča) - Kuncl, Reinberk, Košút, Starý -Stráník, Valenta, Svízela, Nestorovski - Vlček (62. Szmek), Merkhel (62. Čtvrtníček)
V druhém středečním utkání hraném v Hroznové Lhotě se mělo Slovácko utkat s výběrem afrických hráčů FC Takoradi. Afričané však nedostali víza, a tak se stal soupeřem narychlo svolaný výběr hráčů z celého regionu. Slovácký výběr, který tvořili hráči divize a krajského přeboru, se dlouho držel a ve druhém poločase šel dokonce do vedení Kohútem. Vzápětí však protrhl střeleckou smůlu Čtvrtníček, kterému nabídl gól jako na podnose Szmek, za pět minut skóroval Stráník po narážečce se Szmekem a o minutu později využil Čtvrtníčkovu uličku Nestorovski ve třetí branku.
1.FC Slovácko - AS Trenčín 4:1 (2:1)
Branky: 29. a 61. Hlúpik, 40. Čvrtníček, 89. Szmek.
Sestava: Filipko - Reinberk (46. Jeleček), Mezlík (67. Košút), Trousil, Kubáň (67. Kuncl) - Fujerik (67. Stráník), Kordula (67. Starý), Volešák (67. Svízela), Hlúpik (67. Nestorovski) - Čtvrtníček (46. Valenta), Ondřejka (67. Szmek).
Nováček nejvyšší slovenské soutěže tahal herně od začátku za kratší provaz. Přesto šel v 17. minutě do vedení, když Holúbkovu střelu pod břevno Filipko neudržel. Převaha domácích však narůstala a ve 29. minutě vyústila ve vyrovnání. Ranou k tyči se prosadil Hlúpik. Ve 40. minutě pohotově využil Kubáňovy přihrávky Čtvrtníček a bylo to 2:1. Po změně opět utekl obraně hostí Hlúpik a přehozením brankáře přidal třetí gól. Poslední zásah přidal Szmek v 89. minutě, kdy se trefil přesně k tyči.