Střelci se o víkendu činili

Střelci se o víkendu činili
Slovácko Sport 20 / 04 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Tupesy - Nivnice 3:6 (1:3) Trnčak, Hřebíček, Bergauer - Straňák 3, Vasiljevič 3, Bílovice - Bánov 3:0 (0:0) Abrahám 2, Vlasatík, Staré Město - Ostr.Lhota 5:1 (3:0) Hastík 2, Husek, Střítecký, Hejda – Sedláček, Kněžpole - Jarošov 3:4 (3:2) Doseděl 2, Kamočai - V. Sedláček 2, R. Sedláček, Staroba, Babice - Polešovice 0:9 (0:2) Korvas 3, D. Hasoň 2, J. Hasoň 2, Bernatík, Pavela, Šumice - Mařatice 10:0 (5:0) Machala 4, Mandík 3, V. Žampach 2, Pančocha, Nedakonice - Vlčnov 7:1 (4:0) Sedlařík 2, Hasník 2, Trubačík, Balíček, Bartošík - Knotek
1. Nedakonice    17    14    2    1    96:16    44
2. Kněžpole    17    13    0    4    62:22    39
3. Polešovice    17    12    2    3    61:25    38
4. Nivnice    17    10    2    5    61:37    32
5. St. Město    17    9    3    5    49:41    30
6. Jarošov    17    9    2    6    66:37    29
7. Šumice    17    7    1    9    53:24    22
8. Bánov    17    6    4    7    40:40    22
9. Tupesy    17    6    1    10    37:53    19
10. Os. Lhota    17    5    2    10    30:55    17
11. Bílovice    17    5    1    11    21:72    16
12. Vlčnov    17    4    2    11    25:59    14
13. Mařatice    17    3    3    11    35:78    12
14. Babice    17    3    1    13    26:103    10
      
OS dorost           
Březolupy - Buchlovice 4:0 (3:0) Burša 2, Hubík, Blizňák, Topolná - Osvětimany 0:11 (0:4) Trefilík 4, Vrtal 2, Pazdera 2, Struha 2, Janča, Hradčovice - Popovice 3:1 (2:1) Ančinec 2, Pijáček - Kryštof
1. Osvětimany    16    13    1    2    82:21    40
2. Hradčovice    17    13    1    3    74:33    40
3. Březolupy    16    10    2    4    57:27    32
4. Popovice    17    9    0    8    48:52    27
5. Buchlovice    16    4    1    11    34:63    13
6. Uh. Ostroh B    16    4    1    11    30:78    13
7. Topolná    16    1    0    15    18:69    3
     
OP žáci           
Újezdec - O.N.Ves 4:1 (3:0) Brulík, Ulčík, J. Lekeš, Slinták – Ťok, Mařatice - Vlčnov 7:1 (4:1) Širůčka 4, Žůrek 2, J. Juřena –Obal, Jarošov - Šumice 2:2 (1:0) Fridrich, Laga - Holub, Žampach, Ostr.Lhota - Bánov 0:9 (0:4) Horňák 2, Šopík 3, Dobek 2, Čaňo, Velecký, Nivnice - Medlovice 4:1 (1:0) Májek 2, Borýsek, Lukeš - Tichý
1. Jarošov    12    9    3    0    68:13    30
2. Mařatice    12    9    0    3    75:29    27
3. Bánov    12    8    1    3    59:19    25
4. Šumice    12    8    1    3    43:15    25
5. O. N. Ves    12    6    2    4    35:29    20
6. Újezdec    12    5    0    7    29:45    15
7. Buchlovice    11    3    5    3    25:27    14
8. Medlovice    12    4    1    7    24:43    13
9. Nivnice    11    2    3    6    10:41    9
10. Vlčnov    12    1    2    9    16:76    5
11. Os. Lhota    12    0    2    10    9:56    2
     
OS žáci A       
    
Březolupy - Kostelany n/M 14:0 (8:0) Blizňák 6, Řezníček 2, Mlček 2, R. Hůlka 2, Soška, Carban, Nedachlebice - Polešovice 14:0 (7:0) Klacek 6, Fojtík 5, Pravdík 3, Bílovice - Mistřice 5:0 (3:0) Žák 2, Hanák, Čejka, Zembol, Kněžpole - Topolná 7:0 (5:0) Omelka 3, Flíbor 2, R. Večeřa, Hančík
1. Kněžpole    17    15    1    1    174:13    46
2. Březolupy    17    15    1    1    128:14    46
3. Nedachlebice    17    10    1    6    98:34    31
4. Topolná    17    10    1    6    92:39    31
5. Bílovice    17    10    0    7    69:53    30
6. Mistřice    17    3    0    14    21:149    9
7. Kostelany n. M.    17    2    1    14    13:115    7
8. Polešovice    17    0    1    16    4:182    1
     
OS žáci B           
Sušice - Jalubí 1:2 (0:2) Hurta - Sýkora, E. Zich, Kudlovice - Huštěnovice 0:17 (0:10) nehlášeno, Jankovice - Velehrad 6:0 (4:0) Dostál 3, Kolečkář, Konečný, M. Brázdil, Traplice - Babice 0:16 (0:10) Samek 4, Zelený 4, Hanáček 3, Polak 2, Tománek, Hejda, Horníček
1. Babice    17    15    2    0    200:6    47
2. Jankovice    17    14    3    0    200:9    45
3. Jalubí    17    11    1    5    90:31    34
4. Huštěnovice    17    9    1    7    96:58    28
5. Sušice    17    7    0    10    59:113    21
6. Velehrad    17    6    1    10    67:63    19
7. Kudlovice    17    1    1    15    6:205    4
8. Traplice    17    0    1    16    2:235    1
     
OS žáci C           
Podolí - Korytná 0:0, St.Hrozenkov - Prakšice 2:0 (1:0) Mlčůch, Pažitný, Suchá Loz - Havřice 3:3 (1:1) Kuběna 2, Beníček - Klusák 2, Štětina, Hradčovice - 1.FC Slovácko 3:7 (2:2) Macek 2, Kroča - Tomšejová 2, Buzková 2, Stojaspalová, Lysáková, Hladká
1. Slovácko    17    14    1    2    112:22    43
2. St. Hrozenkov    17    12    2    3    100:15    38
3. Havřice    17    10    2    5    69:34    32
4. Hradčovice    17    9    1    7    55:31    28
5. Prakšice    17    7    3    7    65:24    24
6. Suchá Loz    17    7    3    7    78:41    24
7. Korytná    17    1    2    14    16:143    5
8. Podolí    17    0    2    15    5:190    2
     
OP přípravky starší       
Zlechov - O.N.Ves 2:1 (0:0) Bánovský, Kedra – Zumr, Nivnice - Dolní Němčí 12:0 (5:0) Bartoš 5, Vykydal 3, Chovanec 2, Mahdal, Trtek, Vlčnov - Uh.Ostroh 6:0 (3:0) Plesl 2, Bařina 2, Čagala, Procházka, Spytihněv - Újezdec 3:3 (0:1) Rychtár, Polášek, Stanislav - Řezníčková, Lekeš, Bachůrek
1. Nivnice    12    11    0    1    98:12    33
2. Vlčnov    12    9    0    3    58:25    27
3. D. Němčí    11    5    3    3    36:40    18
4. Spytihněv    12    4    3    5    42:57    15
5. Zlechov    10    4    1    5    16:33    13
6. Újezdec    12    3    3    6    29:42    12
7. O. N. Ves    12    2    1    9    25:54    7
8. Uh. Ostroh    11    2    1    8    16:57    7
     
OP přípravky mladší       
Zlechov - O.N.Ves 1:4 (1:3) Haša - Kristek, Krejza, Kysela, Botek, Nivnice - Dolní Němčí 1:10 (1:5) Smetana - Ambroz 4, R. Bobčík 2, Karlík 2, Karlíkova, Zaburan, Vlčnov - Uh. Ostroh 5:4 (3:2) Kroupa 3, Junaštík, Martiš - Juračka 2, Knotek, Větříšek, Spytihněv - Újezdec 0:5 (0:1) Kobzinek 4, Hlinský
1. Uh. Ostroh    11    9    0    2    77:17    27
2. Újezdec    12    8    2    2    51:19    26
3. Vlčnov    12    6    1    5    48:38    19
4. Zlechov    10    6    0    4    44:24    18
5. D. Němčí    11    5    2    4    50:36    17
6. Spytihněv    12    3    1    8    15:43    10
7. Nivnice    12    2    3    7    30:89    9
8. O. N. Ves    12    2    1    9    15:64    7
     
OS přípravky A       
Březolupy - Babice 5:3 (4:1) Gajdošík 3, Bartoš, R. Hubáček – Müller 2, Janeček, Jarošov - Staré Město bude sehráno 19.4., Ořechov - Mistřice 2:5 (1:2) L. Řepa 2 - J. Posolda 3, Kromeček 2
1. St. Město    10    9    0    1    63:16    27
2. Jarošov    10    7    0    3    57:12    21
3. Mistřice    11    7    0    4    49:43    21
4. Březolupy    11    5    0    6    41:50    15
5. Ořechov    10    3    0    7    35:61    9
6. Babice    10    0    0    10    14:77    0
     
OS přípravky B       
Záhorovice - Slavkov 9:1 (5:1) Dvořák 3, Hřib 2, Kolínek 2, Andrlíkova, Struhelka – Krhovský, Korytná - Bánov 5:7 (3:3) Vacula 3, A. Kubiš 2 - Josefík 4, Machara 2, Franc, Hradčovice - Havřice 1:6 (0:2) Kroča - Zajda 3, Řezníček, Hromčík, Janků, Prakšice - Uh.Brod B 3:1 (2:1) Velčovský, Hlavín, Valášková – Beníček
1. Záhorovice    12    10    1    1    80:32    31
2. Bánov    12    8    1    3    86:49    25
3. Uh. Brod    12    8    1    3    46:31    25
4. Korytná    12    6    1    5    51:43    19
5. Havřice    12    6    0    6    55:36    18
6. Prakšice    12    6    0    6    49:45    18
7. Slavkov    12    1    1    10    20:99    4
8. Hradčovice    12    0    1    11    19:71    1
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace