Střelci se o víkendu činili, padlo 32 branek

Slovácko Sport 30 / 08 / 2012

Suverén z Nedakonic si pohrál s Koryčany a drží si průměr téměř pět branek na zápas

Osvětimany - Slavkov 6:2 (4:1)
V bojovném utkání bohatém na branky si domácí dobrým výkonem vypracovali už do přestávky rozhodující náskok.
Branky: Křemeček R. 3, Dobeš 2, Exel - Mančík, Polášek.
Ostr. Lhota - Nivnice 2:0 (1:0)
 Utkání výborné úrovně před slušnou diváckou kulisou. Domácí vedli od 16. min. brankou Kusáka. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí v 80. min. definitivně pojistili cenné vítězství brankou Pešíka. U obou celků zaslouží pochvalu golmani, kteří se několikrát vyznamenali.
Zlámanec - Sušice 5:2 (2:0)
Domácím vyšly vstupy i závěry obou poločasů, kdy dokázali vstřelit branky. Zlámanečtí vedli po hodině hry už 3:0, ale hosté ještě dokázali zdramatizovat zápas a snížit na rozdíl jediné branky. Domácí ale v závěrečné desetiminutovce dokázali dvěma góly navýšit skóre.
Branky: Šuta 2, Šurmánek 2, Hubáček - Mikulík Michal, Kaštánek.
Havřice - Strání 0:3 (0:3)
Hosté si řekli o tři body už do přestávky, kdy trestali hrubky domácích zadáků. Po přestávce už jen bezpečně kontrolovali dostatečný náskok.
Branky: Tomanec 2, Žajgla.
Jalubí - Prakšice 2:1 (1:1)
Domácí měli dobrý start a trefili tyčku, hosté z ojedinělé akce ve 21. min. šli do vedení Dynkou. Domácí vyrovnali ve 32. min. Ulmanem z penalty a do přestávky ještě jednou trefili tyč. Po změně stran byla hra vyrovnaná, bez větších šancí a domácí Botek v 83. min. potrestal chybu hostí a dal vítězný gól.
Nedakonice - Koryčany 5:0 (1:0)
 V utkání velmi dobré úrovně domácí svého soupeře přehráli a po přestávce se začali prosazovat i střelecky.
Branky: Vlk M., Klečka 2, Sedlařík, Bartošík
Zdounky - Zlechov 2:2 (0:1)