Střelecké hody v Uh. Brodě

Slovácko Sport 05 / 10 / 2011

Hlučané ze čtyř brejků dali čtyři branky

Uh. Brod - Kateřinice 6:0 (3:0)
Pravé hodové odpoledne prožilo 150 diváků na Orelském stadionu v Uh. Brodě. Hosté za celé utkání kopali pouze jednou rohový kop a na brankáře Pochylého vyslali pouze jednu střelu. Celý zápas byl ve znamení jednoznačné převahy domácích, kteří už v 8. min. vedli brankou R. Davida. Svěřenci trenéra Šebesty hráli s chutí a po půlhodině přidali další dvě branky, a to ve 30. min. Hrubošem a ve 39. min. Dvořákem. Po přestávce domácí pokračovali v náporu a v 52. min. dal svůj premiérový gól Dolina. V 78. min. se k odvážnému sólu přes celé hřiště vydal R. David a v koncovce byl úspěšný. Brankový účet uzavřel v 88. min. střídající Janča. 150 diváků.
Uh. Brod: Pochylý - Dolina, David M., Uherek, David R., Dvořák, Daněk, Kudela, Masařík, Hruboš, Popelka. Střídali: Galuška, Josefík, Janča
Val. Mez. B - Hluk 0:4 (0:0)
První poločas nabídl divákům několik šancí, ovšem bez gólového zakončení. Jenže druhý poločas byl pro domácí doslova noční můrou. Hosté z čtyř brejků vstřelili čtyři branky a vychutnávali si nejistého Vondráka v domácí brance. Rozhodčí: Kozubík, 100 diváků. Branky: Martin Zalubil 2, Hlaváček, O. Machala
Hluk: Fojtík - A. Machala, J. Machala, Botek, Michal Zalubil, Zelinka, Martin Zalubil, O. Machala, Hlaváček, Minařík, Říha. Střídali: Dufka, Masařík, Motyčka.
Holešov - Boršice 3:0 (1:0)
Utkání ovlivnila 38. minuta utkání, kdy hostující Vlček uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. V závěrečné minutě první půle domácí vytvořili zmatek před Remešovou brankou a Olša vstřelil úvodní gól. Domácí  do druhého dějství doslova vletěli a během tří minut rozhodli o osudu zápasu: ve 46. min. se obranou probil Hausknecht a ve 48. min. Sumec upravil na konečných 3:0. Rozhodčí Poláček, 150 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Zach, Vojtěšek, Vlček, Hromada, Konrád, Dufek M., Kuzma, Činčala. Střídali: Brzica, Náplava, Gavenda.
D. Němčí - 1.Val. FC 3:4 (3:1)
V 18. min. potáhl míč po křídle T. Stojaspal a po jeho příhrávce L. Kadlček usměrnil míč. Ve 25. dorazil M. Stojaspal míč do sítě. I ve třetí brance měl prsty výborný T. Stojaspal, který naservíroval míč Zimčíkovi, a ten zvýšil na 3:0, to všechno ve 32. min. Hosté ve 42. min. z ojedinělé akce snížili Drápalou na 1:3. Po přestávce domácí hráli v klidu, v 58. min. měl Skopal navýšit skóre, ale neproměnil penaltu. Od tohoto momentu se obraz hry změnil, hosté přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a v 62. min. Drápala snížil na 3:2, v 76. min. vyrovnal Bortl. Dokonalý obrat zařídil v 79. min. Poledník. Rozhodčí Veselský, 150 diváků.
Dol. Němčí: Hájek - Skopal, Pochylý, Ježek, Kadlček L., Zimčík, Krchňaček,Šmehlík, Bída, Stojaspal M., Stojaspal T. Střídali: Stojaspal K.,
Vigantice - Provodov 1:4 (0:1), FC Vsetín - Luhačovice 4:1 (2:1), Bystřice p/H. - Morkovice 0:1 (0:0), Slušovice - Vel. Karlovice 2:0 (0:0).
Předehrávka 15. kolo:
 Dol. Němčí - Hluk 1:0 (1:0) Šmehlík, Luhačovice - Boršice 0:0, Vsetín - Uh. Brod 2:0 (0:0), Holešov - Kateřinice 1:2 (1:1), Slušovice - Vigantice 5:0, Bystřice p/H. - Val. Meziříčí B 4:0 (1:0), 1.Valašský FC - Provodov 2:1 (0:1), Morkovice - Vel. Karlovice 2:1 (1:1).