Stříbrné medaile vystřílel Matěj Halík, autor 12 gólů

Forma ve finiši - Hokejová přípravka Uh. Hradiště zakončila sezonu ve velkém stylu, po druhém místě v Uh. Brodě v neděli zvítězila na turnaji v Brumově Bylnici
Slovácko Sport 06 / 04 / 2012

Hokejisté Uherského Hradiště obsadili na turnaji přípravek 3. tříd v Uherském Brodě druhé místo, když nestačili jen na vítězný Uh. Ostroh. Úspěch hradišťských barev podtrhli Šimon Gogola, nejlepší hráč turnaje, a Matěj Halík, který byl s 12 góly nejlepším střelcem.
V dovednostních soutěžích se pak prosadil Lukáš Malíček, který vyhrál samostatné nájezdy. Zrcadlo výsledků: Uh. Hradiště - Uh. Ostroh 2:5, Dleštík, P. Volas, - Uh. Brod B 9:1, Kadlec 3, Halík 2, Dleštík 2, Volas 2, - Uh. Brod A 13:1, Halík 7, Kadlec 3, Dleštík 3, finále: Uh. Hradiště - Uh. Ostroh 9:13, Halík 3, Kadlec 3, Volas 3.