Stříbrní plavci

Uherské Hradiště Sport 30 / 11 / 2009

Tři stříbrné medaile vybojovali plavci Slovácké Slavie Uh. Hradiště na oblastních přeborech žactva (roč. 1995-97) v Prostějově. Kristian Zámečník vystoupil na bednu hned dvakrát,
Jako druhý dohmátl na dvousetmetrové znakařské trati a polohovce. Ve zbývajících čtyřech startech zůstal těsně pod stupni vítězů. Čtvrtý doplaval na 100 m polohový závod, pátý na 100 m znak a šestý na 100 i 200 m prsa.
Čtyři závody absolvovala Kateřina Šíchová. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhla na 200 m prsa, kde získala stříbro. Na poloviční trati skončila čtvrtá. Sedmé místo jí patří na trati 200 m znak a osmé na polohovce. Z tříčlenné výpravy ze Slovácka tak zůstala bez medaile jen Johana Hoffmannová, která byla na 200 m prsa pátá, na 100 m a 200 m znak šestá a na znakařské stovce sedmá.