Střípky z Bohemky

Střípky z Bohemky
Foto: peza  /  Michal Kordula.
Praha Sport 18 / 10 / 2009

Michal Kordula se přidal ke střelcům týmu. Svoji premiérovou brankou v dresu Slovácka rozhodl o třech bodech.
„Já jsem viděl Švanciho, jak se u lajny s někým baví a zašívá se, a tak jsem tušil nějakou kulisárnu. Když jsem viděl, že si vzal míč, tak jsem šel do náběhu, Dědek (přezdívka Pavla Němčického - pozn. redakce) to na mě prodloužil a já byl před Sňozou úplně sám. Pak už to bylo pro mě jednoduché. Hlavně mám za úkol říci, že do pohody mě dostal Aleš Urbánek, který celé dva týdny pracoval na mé psychice. Jinak to byl ale boj. Věděli jsme to už před zápasem a s tím jsme sem vlastně jeli. Už jsem mohl skórovat dříve, ale špatně jsem si to zpracoval a špatně to i vyřešil.“
Těsně před půlhodinou hry ve fanoušcích Slovácka hodně zatrnulo. Ze hřiště totiž odkulhal Lukáš Zelenka, který byl pro zranění střídán.
„Protihráč mně prošlápl koleno, když odkopával míč. Mám tam dvě dírky. Mám to ale snad jen nakopnuté a nic porušeného. Doktor říkal, že vazy by být porušené neměly, tak snad to nebude nic vážného a budu co nejdřív k dispozici. Aspoň doufám. Jinak to byl boj o každý metr na hřišti. Jsou to perně vydřené tři body. V Ďolíčku jen tak někdo vyhrávat nebude. Byl to vyrovnaný zápas. Soupeř neměl vyloženou šanci, my sice také ne, ale štěstíčko se obrátilo k nám.
Lukáše Zelenku střídal na hřišti Vít Valenta, který se několikrát pokoušel ohrozit Sňozíka v bráně. Jednu ze střel musel vytahovat zpod břevna.
„Není jednoduché naskočit do takového zápasu, ale pro nás je důležité, že jsme získali tři body. Šel jsem na hřiště s tím, že převezmu roli po Lukáši Zelenkovi. Dostal jsem se i ke třem střelám. Škoda že z nich aspoň jedna nevyšla. To ale přijde. Na tréninku na tom pracuji, tak to tam snad jednou spadne.“ 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace