Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Praha Sport 25 / 07 / 2010

Ladislav Volešák, odchovanec Sparty se vrátil tam, kde s fotbalem začínal, tentokrát ovšem na druhé straně barikády. „Pořád si to přehrávám v hlavě. Všechny nás to mrzí, ale myslím, že jsme se neměli za co stydět. Ale prohrát takovým stylem, to už je lepší dostat 3:0, než být takhle blízko a přijít o bod,“ neskrýval zklamání záložník Slovácka. „Asi jsme měli ze Sparty trochu respekt, chyběla nám větší odvaha směrem dopředu. Tím spíš, když Sparta nehrála nijak oslnivě a navíc je pod tlak dostávali i fanoušci, kteří věřili, že to bude jednoduché utkání,“ rozebíral zápas Volešák, který se během utkání dokonce dostal do křížku s kapitánem letenských Tomášem Řepkou. „Po jednom souboji jsem ho trošku dojel, přišlápl mu nohu, a on pak běžel okolo mě, a plivnul na mě. Myslím, že to rozhodčí viděl. Podle mě to měla být jasná červená karta, nechci se k tomu ale více vyjadřovat.,“ dodává Volešák, který už ale myslí spíše dopředu. „Musíme se soustředit na Hradec a zvládnout zápas doma. Šest bodů ze tří zápasů, to by byl slušný start,“ dodává.
Zatímco po zápase s Teplicemi kapitán Slovácka Vít Valenta zářil, po nešťastném utkání na Spartě také neskrýval zklamání. „Zápas se pro nás vyvíjel dobře. Sparta měla sice tlak, ale nepouštěli jsme ji do vyložených šancí. Navíc jsme dokázali vyrovnat, což nám také pomohlo. O to víc ale mrzí gól v samém závěru.“
„Další věcí je výkon sudích, kteří nám upřeli jasnou penaltu v první půli a v té druhé? To může člověka jen mrzet, když vidí, co dokážou na hřišti předvést,“ neskrýval zklamání kapitán hostí.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace