Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 14 / 03 / 2011

Zřejmě jako po každém prohraném zápase nebylo hráčům Slovácka moc do řeči. Podobně na tom byl i Martin Kuncl, kterého naštvaly hlavně chyby při standardkách. Řekneme si, že budeme hrát poctivě a zodpovědně zezadu, přijde standardka a my, stejně jako s Plzní, nepokryjeme hráče a dostaneme gól a za chvíli podobná situace, kdy nám propadne míč po centru do vápna a hráč hlavičkuje sám. Když máme standardku my, tak u nás jsou všichni na těsno a nenechávají nás skoro ani pohnout, to není správně, neskrýval rozladění slovácký bek.
Po velmi dlouhé době se na hřiště k ostrému zápasu dostal Aleš Urbánek, který ale také z vývoje utkání nebyl příliš nadšený. K tomu, co se dělo na hřišti, nemám slov. Nevím, čím to bylo, ale jeden každý bychom měli na hřišti ještě víc makat, protože ty výsledky se samy neudělají. Urbánek, který na hřiště přišel už za stavu 0:2, nebyl spokojený ani se svým výkonem. Trenér se zatím rozhodoval pro jiné varianty, já jsem čekal na šanci a když přišla, tak to dopadlo špatně. Ústí se po tom druhém gólu zatáhlo na vápno, my jsme se tam snažili dostat, ale domácí to bohužel ubránili.
Domácím hrdinou byl mimo střelců branek také brankář Vorel, který několikrát uchránil svůj tým od inkasování. Ze začátku jsem moc práce neměl, ale pak se hra otočila a já si docela slušně zachytal, komentoval zápas s úsměvem Vorel. Ten se skromností komentoval i důležité zákroky, kterými držel svůj tým až do konce. Něco jsem chytil, něco mě trefilo, něco zachránili obránci. Slovácku asi dnes nebylo souzeno vstřelit branku.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace