Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 11 / 04 / 2011

Lukáš Fujerik stále nemůže protrhnout střeleckou smůlu. Tentokrát mu ke vstřelení branky chyběly skutečně jen centimetry. Opravdu. Dnes to skončilo doslova na lajně. Už se to snad blíží. O poločase jsem se ptal rozhodčího, jestli to náhodou gól nebyl, a říkal, že míč skutečně nepřešel celým objemem brankovou čáru. Já jsem ten míč tlačil očima, ale bohužel nedotlačil. Možná kdyby byl trávník pokropený, tak by to tam spadlo. Jsem ale hlavně rád, že jsme vyhráli. Kdo dá góla, je jedno. Ve druhé půli nám chyběl Láďa Volešák, Švancimu trochu docházely síly, a tak jsme to dopředu jen nakopávali. Nedokázali jsme udržet míč a bylo to celkově hodně nervózní.
Mužem, který pokazil radost Lukáši Fujerikovi, byl obránce Příbrami Marek Plašil. Doufal jsem, že míč dostihnu. Naštěstí trávník ten míč dost zpomaloval, navíc to skočilo a já to se štěstím odvrátil. Chtěli jsme uhrát aspoň bod. Myslím, že jsme k tomu měli dost šancí, ale musíme začít střílet branky.
Ilya Matalyha opět uhájil čisté konto a po vítězství si mohl naplno vychutnávat fotbalovou atmosféru. Něco podobného jsem ještě nikdy nezažil. Fanoušci byli prostě skvělí. Moc nám pomohli. V prvním poločase jsem se svým výkonem nebyl spokojený. Nešly mně výkopy a byl jsem asi trochu nervózní. Moc mně pomáhali ale obránci. Jsou perfektní. Ve druhém poločase už to bylo z mé strany lepší, i když tam soupeř měl dvě tři šance, uhájili jsme čisté konto a zvítězili, což je důležité.
Po odchodu Víta Valenty si kapitánskou pásku opět navlékl Michal Kordula, který dovedl mužstvo ke kýženému vítězství. Těžké to bylo hlavně po psychické stránce. Věděli jsme, že vyhrát musíme, a nervozita na nás byla vidět. Kazili jsme lehké věci. Ke konci první půle se to zlepšilo, ale lehkost nám chyběla. Doufám, že nám tři body pomohly, ale zachránění ještě nejsme. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace