Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 25 / 04 / 2011

Ladislav Volešák byl opět základním kamenem sestavy domácího celku, ale zisk pouhého bodu mu moc radosti neudělal. První poločas můžeme hodnotit dobře. Fantasticky bychom to hodnotili, kdybychom dali jeden či dva góly. Druhá půle nebyla už taková jako první a to nás všechny hodně mrzí. Ke vstřelení branky nám chybělo více štěstí a možná jsme se o to ve vápně měli více porvat. Měli jsme tam tři vyložené šance, které gólem skončit musí.
Lukáš Fujerik to na Baník umí. Tentokrát se však nedokázal prosadit, a tak jeho tým získal pouhý bod. Určitě je to pro nás ztráta. Chtěli jsme vyhrát a měli jsme na to i šance. Myslím, že větší než Baník. Remíza je ale asi spravedlivá, ale pořád si myslím, že vyhrát jsme měli my, protože šance jsme tam na to měli.
Důvěru trenéra Soukupa získal pro domácí duel Aleš Urbánek, který se v utkání blýskl přihrávkou na Ondřejku i kvalitní střelou. V utkání jsem se cítil dobře. V prvním poločase jsme byli o trochu lepší a vytvořili jsme si tam i šance, škoda že jsme i něco neproměnili. Ve druhé půli už šancí mnoho nebylo a myslím, že remíza nakonec odpovídá průběhu zápasu. Zisk bodu je pro nás ztráta. Hráli jsme doma, chtěli jsme vyhrát, ale uvidíme na konec sezóny. Ten bod může být dobrý.
Obrana pod vedením Michala Korduly pracovala velmi dobře a Baník po celý zápas k ničemu nepustila. Já osobně bod neberu. Myslím, že vítězství jsme si zasloužili. Měli jsme tam dvě tutovky v prvním poločase a tam jsme mohli udělat k vítězství velký krok. Ve druhé půli jsme se do šancí už nedostávali. Už to nebylo ono. Zápas jsme měli zlomit v první půli.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace