Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Olomouc Sport 02 / 05 / 2011

„Je to naše chyba, kdybychom v poločase vedli 2:0, bylo by to v klidu, ale já neproměnil dvě šance, Janotka další. Bylo těžké se přes obranu Slovácka dostat, tím spíš poté, co dali gól,“ litoval útočník olomoucké Sigmy Michal Ordoš po zápase.
To hostující hráči neskrývali nadšení a radost, protože nečekané tři body z hřiště favorita znamenají klid pro zbývající ligové zápasy. Proto asi nemusela Lukáše Fujerika nakonec mrzet neproměněná šance z první půle, kdy šel sám na Drobisze. „Ale samozřejmě, že mrzí,“ oponoval Fujerik. „Dostal jsem krásný balón do uličky od Valyho (Jiří Valenta - pozn. red.), ale míč se mi trochu zastavil, tak jsem zpomalil, čekal jsem, co udělá gólman, ale nevyšlo to. Na druhou stranu jsem rád, že vezeme tři body. V zápase jsme první poločas hráli hodně ustrašeně, Sigma sbírala odražené míče a měla víc ze hry. Po poločase jsme hráli mnohem lépe, navíc jsme dali gól a dokázali utkání dovést do vítězného konce,“ dodal Fujerik.
Lepší premiéru v základní sestavě si asi nepředstavoval Daniel Nešpor, který dostal šance na levé straně obrany a připsal si první start za Slovácko v lize. „Co víc si přát? Nula vzadu, tři body na hřišti soupeře, cennější o to, že to byla Sigma, kterou jsme porazili,“ neskrýval radost Nešpor. „Sigma má pohyblivý střed hřiště, útočí ve více lidech a těžko se to chytá, ale my to dneska zvládli,“ dodal slovácký obránce.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace