Střípky ze sprch

Uherské Hradiště Sport 23 / 05 / 2011

Smolařem zápasu mohl být vyhlášen Tomáš Košút, který až do svého zranění patřil k pilířům domácí obrany. Bylo to nezaviněné zranění. Prostě jsem špatně došlápl a koleno se mi stáhlo jakoby do křeče. Pak to povolilo, ale to jsem už byl vystřídaný. Do mého vystřídání jsme celkem dobře hráli, pak se to nějak zvrtlo, ale co se přesně na hřišti událo, nevím, protože mě ošetřovali a pak jsem byl už v kabině.
Jiří Perůtka se v posledních zápasech propracoval do základní sestavy a svými výkony určitě nezklamal. Tentokráít mohl dokonce přidat i branku. Míč šel ze strany, myslím, že ještě Ilija Nestorovski mně jej pouštěl. Já jsem si vůbec nevšiml, kde stojí brankář, a soustředil jsem se jen na to, abych trefil bránu. No a bohužel jsem trefil i brankáře. Do utkání jsme ale vstoupili dobře a vytvořili si kromě mé šance i několik dalších šancí. Bohužel se to opakuje pořád dokola. Ani z těch nejvyloženějších šancí nejsme schopni dát branku a pak nás to mrzí. Ve druhém poločase už to bylo jiné. Boleslav vycítila šanci. První branku dali po našem nedorozumění, kdy nám tam chyběl Tomáš Košút, který byl zraněný. Druhý gól přišel za chvíli. Nás ale mohou mrzet hlavně ty neproměněné šance.
Před vyrovnávací brankou si vybral kopec smůly Petr Reinberk, který míč nešťastně odkopl a ten se vrátil před vlastní bránu. V šestnáctce to skákalo a já ten míč skutečně trefil nešťastně, pak si tam vybral smůlu i někdo další a dostalo se to až k Řezníčkovi. Sice nám při tom góle chyběl Tomáš Košút, ale myslím, že to nebyla hlavní příčina. Byla to smůla. Zápas jsme si ale prohráli neproměněním našich šancí, které jsme měli. Už v poločase jsme mohli vést 3:0.