Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Uherské Hradiště Sport 01 / 08 / 2011

Smolařem utkání byl určitě Ladislav Volešák. Nejenže se mu nepodařilo vstřelit branku, ale utkání nakonec ani nedohrál. Problémy jsem měl už v generálce a teď se mi to zřejmě obnovilo. Bojím se, aby to nebylo horší. Je to tříslo a stehenní sval dohromady. Ani se mně to nestalo v žádném souboji. Nakopával jsme dlouhý míč a při tom se to stalo. Jinak to byl náš klasický zápas. V poločase to mělo být 3:0, a nemáme nic. Musím ale pochválit brankáře Hrušku.
O něco spokojenější mohl být Filip Hlúpik, který v zápase sice dvě vyložené šance spálil, ale nakonec vstřelil svoji první ligovou branku. Jsem rád, že jsem se konečně trefil v první lize. Je to sice dobrý pocit, ale k výhře nám nepomohl. Bylo to do prázdné brány, tak to asi už nešlo minout. Podobně jsem to měl v první šanci, ale tam jsem trefil gólmana. Možná to byla rozhodující chvíle zápasu. Chtěl jsem to dát k tyči, ale netrefil jsem pořádně míč.
Mužem, který na hřišti doslova čaroval, byl příbramský brankář Aleš Hruška, který má jednoznačně největší zásluhu na vítězství hostí. Byl to pro mě dobrý zápas. První dva tři balony mě trefily. Asi jsem dobře stál a tak to bylo vlastně celý zápas. Měl jsem i štěstí, že jsem na míče vždy dosáhl. Až na ten první gól.
Svoji slováckou premiéru si určitě představoval jinak Jan Trousil, který se na Slovácko vrátil po třinácti letech. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Byli jsme aktivní a dostali Příbram pod tlak. Měli jsme řadu stoprocentních šancí. Hruška je ale výborný brankář a kluky vychytal. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace