Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 08 / 08 / 2011

Za nešťastníka, který dostal míč za Filipkova záda, byl téměř všemi označován kapitán týmu Michal Kordula. Ten se však vehementně bránil. Já jsem to nebyl a kdo to byl, vím, ale neřeknu. Nedělá se, abych bonzoval spoluhráče. Podívejte se na záznam, kdo to byl. Jinak jsme ale ztratili zase jasný zápas. Soupeř už byl s míčem na vlastní polovině a nevěděl, co s ním má dělat, a my uděláme dva takové nesmysly, co neudělají ani žáci. Nemělo vůbec dojít k té standardce a pak si Mira zavolá a my to tak zmastíme, kroutil hlavou zkušený kapitán.
Nevěřícně hlavou kroutil i Martin Kuncl, který na hřišti nechal všechny síly. Určitě smolný zápas. Dostat branku v devadesáté druhé minutě a ještě takovou lacinou, kdy můžeme odkopnout míč do rohu, vysunout se a v klidu to dohrát, to se určitě nestává pokaždé. Oni sice měli územní převahu, větší držení míče ve druhém poločase, ale my jsme zahrozili z několika brejků. Chtěli jsme si odvézt bod a nevezeme zase nic.
Zápas z tribuny sledoval i Ladislav Volešák, který mužstvu citelně chyběl. Na hřiště by se chtěl vrátit co nejdříve. Je to natržený stehenní sval. Uplynulý týden jsem byl v absolutním klidu a teď začnu pomalu s léčbou. Olomouc nebo Duklu bych už chtěl stihnout. Záleží ale na tom, jak se to bude hojit a co bude dělat noha. Ještě to trochu cítím, ale za ten týden je to velký pokrok, řekl alespoň jednu pozitivní zprávu nedělního podvečera slovácký režisér hry, který byl spokojen s výkonem týmu hlavně v prvním poločase. Dobře jsme ale hráli celé utkání. Škoda toho závěru. Před Spartou by se bod hodil, pokrčil smutně rameny Ladislav Volešák.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace