Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 15 / 08 / 2011

Mužem, který asi rozhodl utkání, byl sparťanský záložník Kamil Vacek, jenž z první šance Sparty zaznamenal gól, který domácím podlomil nohy. Situaci předcházela naše situace. Viděl jsem souboj gólmana se Sionkem a věřil jsem, že se to ke mně odrazí. Už dopředu jsem věděl, co udělám. Byl z toho gól, který ovlivnil celý zápas. Slovácko ale proti nám hrává vždycky nesmírně bojovně a klobouk dolů před nimi i nyní.
Jaromíru Blažkovi se na Slovácku tradičně daří. I tentokrát Spartu podržel, když v prvním poločase zlikvidoval šanci Hlúpikovi a pak i hlavičku Korduly, která volala po gólu. Při první šanci propadl míč, já jsem stačil zmenšit střelecky úhel a trefilo mě to do ruky. Bylo v tom i štěstí. Při druhé šanci z rohového kopu jsem se snažil vyšplhat na Kordulovu hlavičku a vyšlo to.
Libor Došek byl především v prvním poločase stálým nebezpečím pro sparťanskou branku. V závěru utkání se pral i s dozvuky virózy, kvůli které stál v Boleslavi. Už jsem šlapal vodu. Bylo to cítit. Myslel jsem, že to bude lepší, ale ještě to doznívalo. Hlavně ve druhém poločase. První poločas byl z naší strany výborný, ale necháme si dát hloupý gól. Stejně jako první zápas s Příbramí. Spartu jsme sice přehrávali, ale fotbal je o gólech. Ty jsme dneska nedali.
Slovácko mohlo jít do vedení už v 6. minutě. To by ale musel rozhodčí Adam posoudit zákrok na Lukáše Fujerika jako penaltový. Šel tam dlouhý balon na Libora Doška, který mi jej sklepl hlavou. Odskočil mi, tak jsem si jej ještě zpracovával na prsou a vtom do mě někdo vletěl zezadu, zřejmě Pamič. Podle mě jasná penalta.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace