Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 22 / 08 / 2011

Vít Valenta se na Hané blýskl velmi dobrým výkonem, který korunoval gólovou přihrávkou na vyrovnávací gól. Také on však na hřišti nechal všechny síly. Bylo to těžké utkání. Jednak kvůli počasí a jednak díky silnému soupeři. Nakonec to dobře dopadlo, ale myslím, že jsme tady mohli i vyhrát. Olomouc si nevypracovala vyloženou šanci. U nás byl třeba Došek sám před bránou. Je to proto škoda, ale nakonec bod dobrý. Musíme jej však potvrdit doma s Duklou.
Domácí útočník Jakub Petr získal parádní trefou svému klubu vedení, které však Sigmu spíše ukolébalo. Bylo to těžké. Hodně nás trápilo vedro, které bylo pro oba týmy náročné. První půle byla bez šancí na obou stranách a druhá vlastně taky. Při gólu mně to dobře sedlo a zaplať pánbůh to tam spadlo. Škoda že jsme nepřidali vítězný gól.
Ještě neuplynula hodina hry a Miroslav Poliaček byl odnášen ze hřiště na nosítkách. Zranění to není. Měl jsem křeče. Je to ještě dozvuk zranění a operace slepého střeva, kvůli kterým jsem nemohl trénovat. Potřebuji to pořádně dohnat, abych na hřišti vydržel delší čas. Bod je ale výborný. Sigma hraje doma vždycky velmi dobře. Je to silný soupeř, na hřišti kterého bude málo mužstev získávat body.
Na hřiště se nakonec podíval i Milan Kerbr. Jeho start byl vlastně návratem slavného fotbalového rodu na Andrův stadion. Jeho otec v barvách Sigmy právě na Andrově stadionu zářil. Bod je pro nás dobrý. Vždyť jsme třikrát po sobě nebodovali. Myslím, že jsme si jej i zasloužili. Otec zápas samozřejmě sledoval na stadionu. Hned po zápase jsem šel za ním a oba jsme se shodli, že bod je dobrý.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace