Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 29 / 08 / 2011

V Olomouci se stal novic v dresu Slovácka David Pavelka střídajícím žolíkem. V domácím utkání už dostal šanci hned od začátku. Byl to první domácí zápas, a tak tam trochu nervozity z mé strany bylo. V Olomouci jsem byl překvapený z toho, že jdu na hřiště, a na nervozitu nebyl čas. Tentokrát jsem to věděl už před zápasem a nervozita přišla. Pak jsem to ale ze sebe setřásl a jsem rád, že z toho byly tři body, ve které jsem doufal už minulý týden. V závěru mi došly i síly, protože jsem hrál celý zápas vlastně po dvou měsících a rozdíl mezi první a druhou ligou je přece jen znatelný.
Vít Valenta stále čeká na svoji první ligovou trefu v dresu Slovácka. Tentokrát k ní nebylo moc daleko. Pokusů si připsal za celý zápas několik. Už by to chtělo, aby to spadlo i do brány. Důležité ale je, že jsou tři body. Je pravda, že jedné ze střel chyběly jen centimetry a i pro svůj pocit bych potřeboval trefit se už do černého.
Libor Došek se dočkal svého prvního vítězství v dresu Slovácka. Že se nerodilo lehce, o tom svědčil i roztržený dres a krvavé zranění v obličeji. Nakonec však připravil Milanu Kerbrovi střeleckou pozici, ze které slovácký mladík rozhodl. Ten dres i zranění byly z jednoho souboje v šestnáctce, ale já už to ani nechci komentovat. Je to prostě klasika. Byl to ale hrozně těžký zápas a my jsme věděli, že ho musíme vyhrát nejenom kvůli sobě, ale i kvůli těm fantastickým divákům, kteří opět přišli. Dali jsme do toho všechno. Před gólem jsem viděl, že si tam krásně sbíhá Milan Kerbr. Já jsem dostal výborný centr od Víti Valenty. Vystřelit hlavou by nebylo ideální. Žádná rána by to nebyla a gólman by ji asi měl, tak jsem to dával pod sebe a Milan to naštěstí trefil, protože zase jsme měli šance a kdybychom dnes nevyhráli, tak bych byl hodně zklamaný.
Další z nováčků v dresu Slovácka Jan Trousil podal znovu vynikající výkon a označovat jej za oporu mužstva se už pomalu stává obehranou písničkou. Zápas byl pro lidi zajímavý, měl tempo. Věděli jsme, že jej musíme zvládnout, abychom se dotáhli na Duklu. Na její hru jsme byli připravení a musím říci, že hraje výborný fotbal. První půlku jsme je dobře eliminovali tím, že jsme měli vytažené tři hráče proti nim. Znovu jsme se dostávali do šancí, ale naší slabinou je, že je neproměňujeme. Gólem jsme naši aktivitu uťali, ale zaplať pánbůh za něj. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace