Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 12 / 09 / 2011

Lukáš Kubáň měl v sobotním zápase hodně práce s agilním Moravcem, který dokázal připravit Bártkovi vedoucí branku. Je na tom rychlostně dobře a přiznávám, že jsem s ním měl problém. V prvním poločase jsem jej ale do hry nepouštěl. Ve druhém mi už docházely síly a s bráněním to bylo těžší. Inkasovaný gól bereme s Košim (Košútem) na sebe. Nedohodli jsme se tam a pak jsme nedokázali pokrýt hráče.
Fotbalová hvězda Jana Lukáše začíná stoupat strmě vzhůru. Trefuje se v juniorce a při svém prvním startu za áčko po necelé minutě pobytu na hřišti připravil gól pro Libora Doška. Premiéra jako řemen. Lepší jsem si ani nemohl přát. Chtěl jsem se co nejvíce ukázat a vyšlo to. Před čtyřmi měsíci jsem hrál ještě krajský přebor a teď ligu. Je to skok jako prase. Jsem z toho chvílemi úplně mimo. Liga je o něčem jiném. Začal jsem v juniorce před dvěma měsíci a teď mě trenér Soukup začíná brávat i s áčkem. Na hřiště mě poslal s tím, abych to tam trochu rozjezdil. Balon jsem dostal do strany a nad ničím jsem nepřemýšlel. Dal jsem centr a Libor to krásně trefil. Dával jsem to levou nohou, která je sice silnější, ale kopu i pravou. Je mi to celkem jedno. Dnes mně to vyšlo a zítra půjdu zase s béčkem, jako by se znovu vracel do reality třiadvacetiletý objev. Svůj talent prokázal znovu, když v nedělním zápase s juniorkou Olomouce opět skóroval.
Na hru v základní sestavě si začíná pomalu zvykat Tomáš Jeleček. Tentokrát vydržel na hřišti šedesát minut. Byl to fotbal nahoru dolů. V první půli se ale hrálo mezi šestnáctkami. Ve druhé půli to bylo o prvním gólu. Ten to otevřel. Je škoda, že jsme jej dostali my a museli dotahovat.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace