Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 19 / 09 / 2011

Vít Valenta sehrál velmi dobrý zápas. Podílel se na obou brankách a často se také pokoušel o střelbu. Jeho míče však směřovaly spíše do sítí za brankou. Asi spíš protrhnu ty záchytné sítě než ty gólové. (úsměv) Zaplať pánbůh, že se mi povedly aspoň ty finální přihrávky. Je mně ale jedno, kdo dává branky. Hlavně že jsme vyhráli a udělali radost sobě a také všem divákům. Věřím ale, že tuto sezónu se trefím i já. Davida jsem viděl, jak zůstal za obránci, tak jsem mu poslal cílenou přihrávku. Je dobře, že to proměnil.
Vypadá to, že angažováním Jana Lukáše se Slovácku povedla trefa do černého. Ve svém druhém zápase svojí přihrávkou připravil už druhý gól. Svoji premiérovou ligovou trefu si ještě nechal v záloze. Je jedno, kdo góly dává. Dostal jsem od pana Soukupa šanci a jsem rád, že jsem ukázal, že na to mám. Teď záleží jenom na tom, jestli se mi to pro budoucnost vyplatí. Libora jsem viděl před brankou. Chtěl jsem mu tam přihrávku poslat. Už před zápasem jsem mu totiž říkal, že mu na dva góly nahraju. Byl z toho jen jeden, ale ani to nevadí.
Davidu Pavelkovi se v dresu Slovácka začíná dařit. Po úvodní brance v Olomouci se proti Dynamu dokázal trefit už podruhé a znovu přispěl k zisku bodů. Došan to sklepl Víťovi a ten mně poslal krásný pas. Pak už jsem šel sám na branku. Původně jsem si říkal, že bych to cpal po zemi na přední tyč. Ještě jsem se díval, jestli někdo nejde z pravé strany, že bych to dal pod sebe. Nikdo ale nešel, gólman mi mezitím snížil úhel, tak jsem musel mířit na zadní tyč a přehodit ho. Jinam by to už nešlo.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace