Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 26 / 09 / 2011

Libor Došek je se třemi zásahy nejlepším střelcem Slovácka. Na Bazalech chybělo velmi málo, aby počet branek rozmnožil. Dobře jsem si to vymíchal mezi obránci, ale už nezbýval čas na zakončení. Spíš mě ale mrzí šance, při kterých jsem přihrál Davidovi Pavelkovi nebo Vencovi Ondřejkovi. To byly gólovky. Nakonec jsme ale vyhráli, takže to zase tak nevadí.
Do jedné z šancí vyslal Došek právě Davida Pavelku, který mohl už ve třetí minutě otevřít skóre. Asi mě to ze začátku trochu zaskočilo. Neudělal jsem to ideálně a přiznám, že jsem to tak trochu odflákl. Teď mě to hrozně mrzí, protože klid mohl být už od třetí minuty. Potom to bylo těžké utkání, které nebylo ani tak o fotbale jako spíš o bojovnosti. Tři body jsou ale doma a to je důležité.
Dávat otázku Vítu Valentovi, kdy se konečně v dresu Slovácka trefí, je jako nošení dříví do lesa. Nevyšlo to ani tentokrát, i když... K tomu snad bylo nejblíže. Jedna střela šla skutečně jen těsně vedle tyče. Pokud to ale padá týmu, tak je mi jedno, kdo góly dává. Myslím, že naše výhra byla zasloužená, protože jsme měli daleko více nebezpečných akcí. Zápas byl těžký, ale i takové musíme zvládat. Jsem rád, že jsme jej zvládli a zase se o kousek posunuli. Musíme ale šlapat dál. V závěru už mně docházely síly, asi na mě leze nějaká nemoc. Nemocná je celá rodina, tak by asi nebylo divu.
Po zranění se do sestavy vrátil i Václav Ondřejka. Ze začátku jsem se moc necítil. Ve druhé půli už to bylo lepší. Podržel jsem tam několik balonů a tím jsem se chytil. Myslím, že ostudu jsem neudělal.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace