Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Uherské Hradiště Sport 17 / 10 / 2011

Slovácká obrana podruhé letos inkasovala tři branky, a tak její vůdčí osobnost Jan Trousil nemohl být s výkonem spokojený. Branky padly po našich školáckých chybách. Nešlo o žádné vypracované góly. Při první jsme nepohlídali Bakoše. Pak jsme Plzeň zatlačili a měli i šance. Bohužel jsme jim prakticky darovali druhý gól. Zápas jsme ale dohráli a Plzni byli důstojným soupeřem. Tři chyby nás stály body, ale myslím, že jsme se jim postavili čelem a zápas se hráčům musel líbit. Je lepší prohrát takto než zalézt a čekat, co s námi Plzeň udělá.
V závěru se do hry vrátil po dlouhém zranění Ladislav Volešák. Jsem rád, že jsem to zkusil aspoň chvilku, ale výsledek 3:1... Je škoda, že jsme vlastními chybami zápas prohráli. Chtěl bych náš výkon jinak vyzdvihnout. Pochválit bych chtěl i fanoušky, že v takové zimě povzbuzovali až do konce.
Libor Došek byl opět největším nebezpečím pro soupeřovu bránu. Na noze měl minimálně dvě branky. Bohužel dvakrát levačka do boční sítě. Chtěl jsem to hlavně trefit na první tyč. Trochu mně to ale sjelo. Je to škoda. V prvním poločase jsme dostali laciné dvě branky. Kdyby si to Plzeň vypracovala sama, tak neřekneme ani popel. Ty góly nás dostaly do kolen a pak si to Plzeň už kontrolovala.
Mužem, který Plzni daroval druhý gól, byl Radek Mezlík, který svoji chybu uznal. Měl jsem míč na polovině hřiště a moc prostoru tam nebylo. Proto jsem chtěl hrát Mirovi malou domů, ale bohužel jsem si nevšiml Petržely, který to šikovně vystihl. Míč se navíc stočil dovnitř hřiště, což mu ještě pomohlo. Samozřejmě že to byla moje chyba.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace