Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Sport 24 / 10 / 2011

David Pavelka vlétl do ligy jako uragán. Za osm zápasů dokázal zažít vlastně všechno. V Hradci si připsal premiérovou červenou kartu. První žlutá byla zbytečná a ta druhá byla moje blbost. Myslel jsem, že míč budu mít, a trochu jsem to podcenil. Karta to byla jasná. Musím poděkovat klukům, že to odmakali i za mě a výsledek udrželi. Na hřišti to bylo těžké. Terén byl hodně složitý, těžkly z toho nohy. Navíc Hradec na nás ze začátku vlítnul a my jsme zase zaspali začátek.
K tahounům domácího celku patřil Roman Fischer, který do Hradce přišel právě ze Slovácka. Měli jsem tam aspoň tři gólovky. Šanci jsem tam měl ve druhém poločase i já. Slovácko mělo za poločas možná dva centry do vápna a dali nám z toho jednu branku. Zase nás potrestali z produktivity.
Na kapitánovi týmu Michalu Kordulovi bylo po utkání vidět, jak těžký zápas to byl. Jen těžko ze sebe soukal slova. Náš výkon tady nebyl tak kvalitní. Říkám to i přesto, že jsme tady dnes vyhráli. Já jdu na každý zápas s tím, že jej chci vyhrát. Nedívám se na něj ani z toho pohledu, že jsme dnes umazali minusové body, které jsme doma ztratili s Plzní.
Libor Došek to měl tentokrát na hrotu útoku hodně těžké. Měkký terén jeho postavě příliš nevyhovoval, navíc po vyloučení Pavelky musel hodně vypomáhat defenzivě. Bylo to dost těžké. Terén byl těžký a byl to spíše boj než fotbal. I když jsme se snažili hrát po zemi, tak to nebylo vůbec jednoduché. Zápas nebyl žádný šlágr, ale pro nás jsou důležité tři body a ty vezeme domů my. Teď je ale musíme potvrdit doma se Slavií.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace