Střípky ze sprch

Uherské Hradiště Sport 31 / 10 / 2011

Lukáš Jarolím se v dresu pražské Slavie vrátil do míst, kde spolu s otcem nechal dost výraznou stopu. Jestliže vloni byl u konce potupné porážky 0:3 a konce červenobílé štace otce, tentokrát byl mnohem spokojenější. První poločas nám vyšel ideálně. Brzy jsme dali dva góly a potom jsme přidali třetí. Ve druhé půli jsme byli moc zalezlí a nepodařilo se nám udržet míč. Chtěli jsme ji hrát na brejky a moc jsme to doplňovali a byli tak pod tlakem.
Ladislav Volešák si i přes prohru mohl připsat další prvoligový start. První po dlouhém zranění. Navíc proti své Slavii. Jsem sice rád, že jsem se dostal do základní sestavy, ale první půli jsme prospali. Až padla v kabině ostrá slova, tak se to zlepšilo. Myslím, že kdybychom hráli takto od začátku, tak by utkání skončilo jinak. Je to naše chyba a my ji musíme odčinit v Teplicích.
V minulém kole protrhl Vít Valenta svoji střeleckou smůlu. Ta se mu ale na kopačky hned vrátila. V 67. minutě měl na kopačce kontaktní gól, který mohl zápas otočit. Dostal jsem to dobře od Ládi Volešáka, zkoušel jsem si to ještě zpracovat a placírkou to dát podél gólmana. Nesedlo mně to ale tak, jak mělo, takže z toho nebylo nic. Je to škoda. Možná kdybychom dali na 2:3, tak bychom to ještě zdramatizovali.
Jan Trousil tentokrát moc spokojený nebyl. Obrana pod jeho vedením inkasovala podruhé za sebou v domácím prostředí tři branky. Týden jsme si říkali, že mají rychlé hráče a že nesmíme ztrácet míče uprostřed hřiště, aby nebyly rychlé kontry, a ve 30. minutě je to 3:0 a není pak moc co řešit.