Střípky ze sprch

Střípky ze sprch
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 21 / 11 / 2011

Slovácku to doma potřetí nevyšlo. Navíc ztratilo byť jen jediný bod v posledních vteřinách. Potrestal jej jediný hráč, Michael Rabušic, který vstřelil obě branky. Vysvětlení se snažil najít Tomáš Košút. Přijít o bod v posledních vteřinách není smůla. Jsou to naše individuální chyby, které by se neměly stávat. Přitom hrajeme dobře a inkasujeme po velkých chybách. To rozhodlo.
Do řeči nebylo ani kapitánu mužstva Michalu Kordulovi. Přišel nejen o body, ale i o další zápas. Viděl totiž čtvrtou žlutou kartu a ta znamená stop na jeden zápas. Štajner šel do naší otevřené obrany. Měl jsem strach, že hráč jeho kvalit to může nějak dobře vyřešit, tak jsem jej fauloval a žlutá byla asi zasloužená. Jinak je to škoda. Myslím, že jsme je k ničemu nepustili. Hrálo se nahoru, dolů. Góly dostaneme z toho, na co nás trenér připravuje. Říkal nám, z čeho nám hrozí nebezpečí. Dvě věci splníme a z té třetí dostaneme dva góly.
Katem Slovácka se stal Michael Rabušic, který do Liberce přišel z Brna. Slováckému týmu vstřelil obě branky. Při té první to dobře dával Theo. Míč prošel přes dva hráče a já to jen doklepl do prázdné brány. Na druhý krásně nacentroval Pepa Šural a já se do toho položil hlavou a nějak to tam spadlo. Ani jsem neviděl jak.
Theodor Gebre Selassie mohl být z uplynulého týdne spokojený. V úterý se radoval z postupu národního týmu na EURO a v sobotu ze tří bodů na Slovácku. Mohlo to být ještě mnohem lepší, protože jsem mohl dát gól i já. Naštěstí se mi povedlo aspoň přihrát na gól, tak to tak hrozné zase nebylo.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace